Gode

selamlar!Dün grup olarak bizideydik ve yarınki konser için soundcheck saatlerini konuştuk serkanla. 6 buçuk dedi kendisi. Bütün malzemelerle birlikte orda olmamızı söyledi. İlginize sunarım...

Pokerhead vokal

SurguN demiş ki:
akinu demiş ki:
SurguN demiş ki:
akinu demiş ki:
Hayallah başlığı yukarılara da taşıyalım gıp diye.

Eyvallah AKIN.... Sende Olmasan Kimsenin ilgileneceği yok walla :)

Ne demek... ne demek... olm sana da mı göndermiş hcö? deli mi abi bu adam? yarmış gece gece..

:p :LOL: Yapmış bir dengesizlik.... HCÖ.... Yanındayım AKIN Sen devam et.... :)

Saol Caner... Derslerinde başarılar.. Sevgimin ışığıyla.. Zuhahahuhauhauhauha :D

Daha şimdi yeni konserlerini izledim biziz de ve gercekten harika caldılar! Grubun her üyesi cok iyi çalıyo. Güntaçın da ben sürgünün vokali olduğunu bilmiodum, hatta vokalist olduunu bile bilmiodm ama sesini duyunca şk geçirdim, ciddi cok güzel bir sesi var. Bütün grubu tebrik ediorm ve başarılarının devamını bekliorm. Bu arada albüm cıkana kadar bizi idare edebilcek bi kaç beste kayıdı yok mu yaw??

çok doğru, sürgünbugün bizizdeki performansıyla yalnız seyircilerin beğenisini toplamakla kalmadı, şampiyonluktaki iddiasının hala sürdüğünü kanıtladı hepinizi tebrik eder, başarılar dilerim

Eyvallah beyler..
Güzel bir performanstı..
Besteler hoş olmuş yanlız takıldığım bir nokta var arkadaslada onu konustuk albümü cıkacak bir grup olarak niye headliner olarak çıkmadınız konsere..
Bu arada FooFighters çalmanıza acayip sevindim ellerinize sağlık..
Ah birde şu her şarkının arasında gitardan çıkan o garip ve kulak öldüren ses olmasa=)-
Başarılar Sürgün!!!

Güzel yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederiz arkadaşlar. Sürgün' ü bu ilk konserinde yanlız bırakmadığınız için ayrıca teşekkür ederiz.

Bilindiği gibi bu grubun ilk konseriydi. Elemanların çoğu -biri de benim - uzun süredür sahnelerden uzak kaldığı için üzerlerinde -üzerimde- bir tutukluk vardı. Ama şarkılar çalındıkça bu tutukluğun biraz biraz atıldığına inanıyorum. Gitardan gelen tonlara gelince, konserden 2 gün sonra hayırlı bir alışveriş yaparak bu sorunu da halledeceğiz inşallah.

Bir de ben kendimi düğünümde filan gibi hissettim. Konserden önce kapıda bekledim, gelenlere merhaba dedim. Konserden sonra da daha fazla kişiyle el sıkıştım, öpüştüm, tebrikleri kabul ettim. Gerçekten dedğişik bir tecrübe oldu. Bunu yaşatanlara şahsım adına tekrar tekrar teşekkür ederim. Başka konserlerde görüşmek üzere...

tebrikler demiş ki:
Güzel yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederiz arkadaşlar. Sürgün' ü bu ilk konserinde yanlız bırakmadığınız için ayrıca teşekkür ederiz.

Bilindiği gibi bu grubun ilk konseriydi. Elemanların çoğu -biri de benim - uzun süredür sahnelerden uzak kaldığı için üzerlerinde -üzerimde- bir tutukluk vardı. Ama şarkılar çalındıkça bu tutukluğun biraz biraz atıldığına inanıyorum. Gitardan gelen tonlara gelince, konserden 2 gün sonra hayırlı bir alışveriş yaparak bu sorunu da halledeceğiz inşallah.

Bir de ben kendimi düğünümde filan gibi hissettim. Konserden önce kapıda bekledim, gelenlere merhaba dedim. Konserden sonra da daha fazla kişiyle el sıkıştım, öpüştüm, tebrikleri kabul ettim. Gerçekten dedğişik bir tecrübe oldu. Bunu yaşatanlara şahsım adına tekrar tekrar teşekkür ederim. Başka konserlerde görüşmek üzere...

;) tebrikler hepnizi öperim gözlerinizden :) albüm içinde kolay gelsin hepin(M)ize:)

Geri