Gode

Gel tabi be Basri, sensiz olmuyor vallaha...

Peki sadece Basri mi gelsin ? Hayır! Herkes gelsin. Sürgünü merak edenler, varsa izlemeye doyamayanlar da gelsin...

Konserinizde Başarılar Dilerim Gelmek İsterdim Fakat Aynı Saatlerde Bizde YOLCU' DA Çıkıyoruz...Kolay Gele Her İkimize de ;)

Saygılarımla

Kulaga hitap ediyorda Ya göz ???? Ama özellikle özleyenler için... Le SürgüN pazar günü Tekrar yeniden BiZiZde.... Bence gelin...

Kolay gelsin konser icin. Konserde sizin Yeter, sen guldugume bakma diye sozleri olan bir sarkinizi dinlemistim. Hosuma gitmisti baya, kayitlariniz varmi sizin demo falan? Yoksada dusunuyormusunuz?? Saygilar

olum önceleri oku
adamlar aylardır bi kayıt için uğraşıyorlar... Mutlaka güzel bir şey çıkacak ortaya ben ümitliyim...

sevgiler.. bu arada sayn güntaç konuşamaz olduk... :D

arkadaşlar kayıtlarınız nasıl gidiyor umarım istediiniz sound a ulaşırsınız sizi şimdiden tebrik ediyorum.........çok başarılı olacaksınız size güveniyorum:))))))allegro dan Günhan :)

maalesef ben istanbuldayım şu an malum kayıtlar falan..... bas ve kemanlar kaldı canlı (enstrüman)olarak ...gelmeyi çok isterdim ama özellikle keman kayıtlarına kaldım elemanları izlemek(müdahale etmek):) istiyorum..dönünce görüşürüz:))herkese bol şans

Geri