Gode

medusa666, icten yorumlarin icin gercekten tesekkur ederiz...bar programinda henuz yeni bir grubuz ve bu elestirilere ihtiyacimiz var.dun elimizde olmayan sebeplerden dolayi ses konusunda ufak tefek sorunlar yasadik ve performansimizi ister istemez etkiledi ama bunlar herzaman olabilecek dogal seyler...biz elimizden geldigince eglendirmek ve eglenmek icin cabaliyoruz ve amacimiza bir adim daha yakin oldugumuzu dusunuyorum.elestirileriniz sayesinde en kisa zamanda hatalarimizi en aza indirip sizlere daha iyisini sunmak istiyoruz...tesekkurler.........

Arkadaşlar bende gitaristimi katılarak bir tane daha yorum yapmak istiyorum . Vokalinizin ses rengi gayet güzel ancak şarkılar sesine göre seçilmemiş gibi geldi . Çoğu şarkıda zorlandı . Dediğiniz gibi programa yeni başlamışsınız herşey yavaş yavaş oturur . Biz geldik eğlendik . Başarılar . Kolay gelsin .

Kusura bakmayın biraz geç oldu ama cuma günkü performansınız gerçekten çok beyendim, hele o coverladığınız şarkılar süper olmuş özellikle "Tavla" ve "Sex Bomb". Artık her cuma Biziz deyiz, başarılarınızın devamını diliorum. Görüşmek üzere...

Bu arada iyiki giriş parçası olarak Yeter'i çaldınız, çok uzun zaman olmuştu dinlemeyeli...

SEVGİLİ
Zaman nasıl akıp gidiyor
İnsanlar maskelerini ne çok seviyor
Yıllarca bir yalanla bir ömür geçiyor da
Hiç kimse yok ;tek bir günü sonu kadar yaşamaya
Mecbursun yalnızlığa

Oysa sevgili,bir tek sevgili
Nasıl değiştirir dünyanın gerçeğini
İçimdeki fırtına ele geçirdi beni
Bir gün baktım hiç korkmadan aynaya
Orda yeniden gördüm kendimi
İşte sevgili,bir tek sevgili
Nasıl da değiştirir dünyanın gerçeğini

Şimdi asla pişman değilim
Yaşadığım her şeyin bedelini ödedim
Nasıl olsa bir gün gelir
Duygular yerini bulur.
Hem cehennem,hem de cennet
Yeryüzünün mevsimleri
O kadar çok şey değişti ki
Artık kimse masum değil
Duygular çok eskidi
O zamanlar biz ne güzel çocuklardık
Dünyaya aydınlık gözlerle bakardık
Ve işte o zaman kırdığın bu kalp
Şimdi kırıyor başka kalpleri

Aşkta kazanmak dedikleri kaybetmektir birçok şeyi.

İşte bir Murathan Mungan şiiri... Herşeyi anlatan....... Benden sizlere Geceyi anlatan Güzel bir şiir....

crazy-blooded demiş ki:
Kusura bakmayın biraz geç oldu ama cuma günkü performansınız gerçekten çok beyendim, hele o coverladığınız şarkılar süper olmuş özellikle "Tavla" ve "Sex Bomb". Artık her cuma Biziz deyiz, başarılarınızın devamını diliorum. Görüşmek üzere...

Bu arada iyiki giriş parçası olarak Yeter'i çaldınız, çok uzun zaman olmuştu dinlemeyeli...

eyvallah saolasin herzaman bekleriz :)

Arkadaslar hepinize basarılar diliyorum (biraZ gec oldu ama kusura bakmayın :D )YARIN DAGITALIM ORTALIGI HEP BİRLİKTE.COSALIM COSTURALIM :metalhead :metalhead :metalhead

Geri