Gode

Bu roportaja onayak olan Kartal'a, Nalan hanım ve 30 Desibel ekibine çok teşekkürler.
TV den programı kaydedip binbir çeşit formatta bana sunan çok sevgili arkadaşım Cahit e de özel teşekkürler, ellerine sağlıklar.

Sürgün brothers Kanal B röportajınızı izledik.Walla işleri baya bir ilerletmişsiniz.TV de falan da başlamış işler adamım Caner siz bu işi götürürsünüz sanırım.
Bu arada Caner adamım bu Kanal B olayını nasıl ayarladınız bunca senelik Başkentliyiz bi şeyden haberimiz yok güzel olmuş olay .Umarım herşey planladığınız gibi devam eder.Zaten göründüğü kadarıylada güzel gidiyor
BLACK TOOTH başarılar diler.

TUNA

HELAL OLSUN sürgün çok hoş bir röportaj olmuş, arada kıvanç a top atılmış :D çok güldük... gayet espirili ve başarılı bir sohbet geçmiş....

Sürgün elemanlarının hepsini tek tek kutluyoruz başarılarınızın devamını diliyoruz.... ;)

Grup Roulette/ buRak sevgiler...

downender demiş ki:
Sürgün brothers Kanal B röportajınızı izledik.Walla işleri baya bir ilerletmişsiniz.TV de falan da başlamış işler adamım Caner siz bu işi götürürsünüz sanırım.
Bu arada Caner adamım bu Kanal B olayını nasıl ayarladınız bunca senelik Başkentliyiz bi şeyden haberimiz yok güzel olmuş olay .Umarım herşey planladığınız gibi devam eder.Zaten göründüğü kadarıylada güzel gidiyor
BLACK TOOTH başarılar diler.

TUNA

OOOO tuna BEY :)
merhabalar.... Öncelikle röpörtaj işini biz ayarlamadık KARTAL diye bir arkadaş sağolsun o ayarladı.... Bunun dışında şimdilik herşey yolunda... Davul kayıtlarımız başlamak üzere albüme geç de olsa başlıyoruz sonunda... Sanırım ocak sonunda bi konser olayınız varmış... Kesinleşince haber verirsen çok sevinirim.... Kesin orada olacağım BAS OBSESSION'ı isterim ama ;)

buraks demiş ki:
arada kıvanç a top atılmış :D çok güldük...

Zaten ben olmasam bu grupta işler nasıl yürür kim bilir ? Kime konser sonunda şişko şişko!! diye tezahurat yapılır (hem de seyirciyle birlikte), başka gruplarla bir olup (isim vermek istemiyorum, onlar kendilerini biliyorlar) dalga geçilir ben olmasam? Utanmadılar, sıkılmadılar, bu huylarını,bu terbiyesizliklerini 70 milyonun gözleri önünde de yaptılar. Beni mi deniyolar nedir anlamadım gitti... Herkese iyi yıllar bu arada...

:)

Herkese iyi ve başarılı yıllar, Kızılay ve Taksim'deki hanzolar olmadan nice senelere umarım. Haberlerde izledim de davarları afedersiniz ...

Benim Keyfim yerinde... 1 istedim 2 verdi 8) afedersiniz..... bu yıl pek bereketli geçicek gibi.. :roll: Öncelikle TOSUN gitsin DAYI gelsin :metalhead ardından da 1-2 tane CİCİ aldık mı ?? Keyfime diyecek yok.... :p Bu arada finaller başladı... :oops: :oops: :oops: enteresan oldu ne gerek vardı anlayamadım... Ne güzel takılıyorduk Di mi GÜNTAÇ ????? Büyüksün GÜNTAÇ :tap: ....

Herkese iyi yıllar... Mutlulux,sağlıx,esenlix,saygıs.......

SurguN demiş ki:
Benim Keyfim yerinde... 1 istedim 2 verdi 8) afedersiniz..... bu yıl pek bereketli geçicek gibi.. :roll: Öncelikle TOSUN gitsin DAYI gelsin :metalhead ardından da 1-2 tane CİCİ aldık mı ?? Keyfime diyecek yok.... :p Bu arada finaller başladı... :oops: :oops: :oops: enteresan oldu ne gerek vardı anlayamadım... Ne güzel takılıyorduk Di mi GÜNTAÇ ????? Büyüksün GÜNTAÇ :tap: ....

Sadece 1 istedim 2 verdiyi anladım başka da bir şey anlamadım :) :?:

CHRONOS demiş ki:
SurguN demiş ki:

Sadece 1 istedim 2 verdiyi anladım başka da bir şey anlamadım :) :?:

Fazla Kurcalama...... Anlarsınya :roll: ;)

sizi ilk bizizde eylül sonunda tnk yle ç1kt11n1z gecede dinlemistim ...kanal bdeki program çok beendim.göktunç buarada tan1_m1oruz ama sahndeki perfomans1n çok ii!ba_ar1lar arkada_lar!

Tesekkur ederiz MOR-SU yorumların için..Ben Güntaç bu arada :LOL:

sevgiler herkese ama OZELLİKLE CANER KARDEŞİME ;)
Ben görevimi yaptım...Sıra tolgada :LOL: :LOL:

Gençler bilmem farkında mısınız ama haftaya benim işlerim bitiyo, ne demek kayıtlar başlıyo demek. Elinizde pilotlar var, oturun çalışın (Tolga cankurtarana çalış! )

Anlaşıldığı üzere yumurta kapıya dayandı, beni yine bi heyecan sardı, boncuk boncuk terlemeye başladım. Umarım herşey gönlümüzce olur... (Başka kimse demiyo, bari kendi kendimize diyelim)

Geri