Gode

Yani benimde yandigim bu tamam baska forumlarda da boyle vukuatlarimiz var onlar da kisiye yonelik degil gerci ama sunu goz onunde bulundurun...
Surgun tayfasiyla ruin'de cok zamanlarimiz gecti hatta muzikle ilgili en guzel gunlerim orada gecti daha dogrusu ideayla gayet da aramiz iyi bu insanlarla en azindan oyle saniyordum ama caner abi falan cok ters tavirlar takiniyor bunun sebebini hep merak etmisimdir???
Ayrica emre'nin de dedigi gibi gayet insanlar tarafindan begenilen bir grup surgun tamam istedikleri parcalari da calabiliyorlar tabi ki bu su goturmez bir konu zaten calamasalar program yapamazlar di mi?
Sadece ekstra bir durum olmadigini belirttim ama abilerimiz dedigimiz adamlar (ruin zamanindan) direk saldirdilar ben size soyle soyleyim daha hala monitorumun yaninda "ruin" flyeri var yani en azindan burdan kisiye yonelik bir derdim olmadigini anlayin uzuluyorum gercekten...

Ah sevgili arkadaşlar, eskiden bizim forumla övünürdüm, ne güzel insanlar gül gibi geçiniyorlar filan diye. Gel gör ki yanlış anlaşılmalar, tatsızlıklar geldi bizi de buldu, üzüldüm doğrusu.

Bu yaşanan olayları kocaman bi yanlış anlaşılma olarak değerlendirelim, zira ne bizim Idea tayfasına ne de onların bize bi garezi olduğunu sanmıyorum. O yüzden bu olay tamamen kapansın hiç olmamış gibi davranalım.

Hatta ve hatta bir cuma kalkın gelin Bizize misafirimiz olun, bi biramızı için, programı dinleyin. Ondan sonra gelelim burda aslanlar gibi tartışalım müziği :) .

Sevgiler herkese...

:)

sevgili EREN & EMRE;

Yanlış anlaşılma olmasın olmadıda.. Hatta Eren ben O bahsettiğimiz forumda adamları iğnelemek için yazdım o mesajı sen yanlış anladın..... Aslında sen farkına varamadın ama KOMİK ti işte adamların anlamsız mesajları... ama senden o tepkiyi alıncada açıkcası "EEehhh" Dedim bende :) Sizler bizim yakın dostlarımız kardeşlerimzisiniz sizler eleştirmeyeceksiniz de kim eleştiricek fikirleriniz söylemezseniz BASİT bar grubundan öteye geçemeyiz ki biz değil mi ???

Açıkcası Bende katılıyorum sizlere evet SÜRGÜN (şimdilik :!: :!: yazdan sonra Albüm çıkıyor :twisted: ) basit bir bar programı grubudur ama unutmayın ki hitap ettiğimiz kitlede basit bar müzikleri dinlemektedir.. buna BENDE dahilim bir bara gitsem BASİT popüler şarkıların icra edilmesini isterim komplike şarkılar sıkar biryerden sonra hem inanın gelin görün cuma akşamları insanlar o BAsit şarkılarla eğleniyor çünkü br bara gelip içki içip şarkı söylemek isterler kaldıki onara onların bildikleri şarkılarla hitap etmek gerekir ayrıca artık şikayet etmiyoruz bu durumdan alıştık ve hatta seviyoruz inanın bizim yerimizde olsanız sizde hak verirdiniz bu duruma....

Sonuçta her zaman basit melodik şarkılar hep akıllarda kalır... Bu su götürmez bir gerçektir...

iyi çalışmalar..... ;)

HUH YEAHHH !!!!!!!!!!!!

Buralar karışmış YAŞASIN BRUTALİZM!!!!!!

Şaka len şaka.
Olum bende sadece bizim forum da bu tarz olaylar oluyor zannederdim
size bile sıçradıysa ayvayı yedik.

Neyse bu grubu eleştiren gençlik bikaç bir şey söylemek istiyorum.
Yeni genç grupların sonuna kadar arkasındayız çünkü bizlerin zamanında sizlerin elindeki imkanlar yoktu ve siz bu imkanlara şu an fazlasıyla sahipsiniz artı çevrenizde bizler gibi sizleri sonuna kadar destekleyecek abileriniz var.Üstelik hangi tarz müziği yapıyor ya da yapmaya çalışıyorsanız dahi.....
Ve inanın sizleri sahnede gördüğümüz zaman gerçekten hoşumuza gidiyor.
Ancak bizler sizi bu kadar desteklerken yapılan emeklere biraz saygı göstermeyi beklemek hakkımız diye düşünüyorum.
Teşekkürler
Huh Yeahhh
Çok yaşasın Metal Kardeşliği
METAL İS FOREVER

her cuma olduğu gibi bugünde bizizeyiz...ama bugün farklı :!: 13. cuma özel programında hepinizi görmek isteriz :LOL:
kutlama var :twisted:

CHRONOS demiş ki:
Şahane gecenin sonunda olan Güntaç'a oldu, acil şifalar :)
Güntaç, geçmiş olsun ... :) Sinirli sevgilim sen de germe kendini... :) Cuma'ya görüşmek üzere. Bu arada sizin fotoğraflara ne oldu siteye eklediniz mi, nasıl çıktılar ben de merak ettim vallahi...Aşkım çekmişse güzel çekmiştir. Canla başla çalıştı o gün ;)

Arkadaşlar,
Grup olarak Güntaç Bey'e geçmiş olsun dileklerimizi ilettik, tekrar iletelim ;)
Kolonya,meyve suyu falan da getiricez Cuma programa :LOL:
Bu arada Kıvanç Bey'in düşüşü de güme gitti, ona da geçmişler olsun diyor, Cuma'ya sürpriz var, bir enstrüman daha...yaaaa...diye de ekliyoruz...
Hadi bye :arrow:

AHHHK sormayin yahu ayaklarim yerden kesildi diebiliriz kisaca :)
nightshotun sehvetine kapilip (tabi tolganinda biraz yardimiyla) guzel bi ucus oldu :LOL:
bu hafta salto atcam...

Ben Kıvanç'ı yakaladım birden bişe uçtu sahnenin önünden 8O Geçmiş olsun tekrar ;) Grup olarak kolonya ve meyve suyunuzu cuma günü tedarik edeceğiz :D Görüşürüz! :elsallaa

Hemen söylemeliyim, Hysteria süperdi, inanılmaz keyif aldım bir Muse delisi olarak :tap: .. Bir daha dinlemek istiyorum bir daha bir daha bir daha :mrgreen: .. Sahneye gaz çıktım valla. Bu arada arkadaşlar çok sağolun gitar askısı ve jaklar için. Bu hafta gezmeye gelir gibi gelmişim programa olur mu hiiiiç :!: 8O
Haftaya klavye ekleyeceğiz bir aksilik olmazsa, gelebilirseniz yorumlarınızı almak isteriz ;) Görüşmek üzere :elsallaa

Selamlar....

Öncelikle yorumların için teşekkür ederiz sevgili EZGi....

Gelelim konuya; SÜRGÜN Bir süredir devam ettiği BİZİZ'deki bar programına YAZ sezonu nedeni ile son vermiştir.... Bizleri Yalnız bırakmayan tüm sürgünpower dostlarına+kardeş grup nightshot'a+tüm gürültümüzü çeken testere drivelara katlanan Tonmaister Tolga Bey'e+Tüm biziz Çalışanlarına çok Teşekkür ederiz....

Yazdan sonra tekrardan "Sürgün ile bar" programında buluşmaz dileğiyle esenlikler dileriz....

arkadaşlar sizlerle çok kısa sürede kaynaştık eğlendik, süper programlar çıkardık, herşey için çooook teşekkürler, süpersiniz... tavla tavla beni tavla... :))

"nightshot sürgün kardeştir, ayıran kalleştir"

halı sahalara başlarız yakında artık :)

Giray söylemiş atasözünü zaten, bu ikiliyi ayıranlar bilir artık.. Arkadaslıktan öte playlist lerimizle de uyumlu gruplardık ne bilim cok üzgünüm. Zaten sahnede somurtuyorsun diyorlardı, bu da tuz biber oldu. Nightshot sizi çok özleyecek :) Değerli Sürgün üyeleri, hepinize başarılarınızın devamını dilerim.

Eveett,
Sürgün'le ortak programımız sona erdi bu hafta, biraz ani oldu ama...
Sizinle aynı günü paylaşmak gerçekten keyifliydi ;umarım tekrar nasip olur, bunu yürekten diliyorum...
Nice turnelere beraberce diyorum...(o günlerde gelecek)

Geri