Baltacı Quartet (Blues-Rock) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Lions_in_the_cage tarafından 11 Aralık 2006 tarihinde açılan konu

1. Baltacı Quartet

Davul: Ali Can Gök
    Gitar: Okan Vural
    Bas: Ekin Can Göksoy
    Vokal: Ozan Atak

2005'in sonlarına doğru farklı bir adla kurulan baltacı quartet , son kadrosuna Eylül 2006'da ulaşmıştır.

ilk konserini odtü mt tarafından, odtü mimarlık amfisinde düzenlenen rock'n blues günleri çerçevesinde verecek olan grubumuzu, 15 Aralık saat 13.30'da izleyebilirsiniz.

2. çok damar bir gün olacak,süper olacak.. :p başarılar diliyorum size,görüşmek üzere,"parodi"den selamlar..
    (not:eek:zan atak,eklips ozan mı?)

3. sağolasın :lol:
    Ayrıca evet, ozan eklips ozan :D

4. Çok keyifli bir konserdi, Okan'a insanlara verdiği enerji için ayrıyetten teşekkür ederim :)

5. abi kusura bakmayın dersim vardı izleyemedim ama eminim o kadro şarkılara hakettiği duyguyu vermiştir. bi ara videosunu izleyebilirsem ne mutlu :) nice konserlere arkadaşlar :)

6. çok tatlı çaldılar walla ben çok begendim devamını da bekleris efendim...

7. ne caldınız peki ben yetişemedim size..merak ettim

8. Sağolun arkadaşlar yorumlarınız için.Biz de çok eğlendik konserde.

Playlistimizde genellikle foxy lady, tush ve roadhouse blues tadında şarkılar mevcuttu.İlk konserimiz olmasına rağmen çok güzel bir seyirci vardı.Bizi izlemeye gelip destekleyen herkese teşekkür ederiz.

Tekrar görüşmek üzere...

9. Baltacı 10 Mayıs Perşembe günü saat 14.00 da odtü bahar şenliği panayır sahnesinde. Eğlenceli bir konser olmasını dileriz.

10. tebrikler arkadaşlar çok güzel bir konserdi :) umarız tekrar aynı sahneyi paylaşırız :)

11. Teşekkürler, görüşmek üzere :D

12. Grup ile ilgili tüm dökümanları imzamdaki siteye yolar mısınız?

13. bahar şenliğinin en etkileyici gitaristi olarak okanı seçtim ben:)

14. hehe :lol: Çok sağol.
    Bahar şenliği demişken elimize yeni ulaşan fotoğrafların içinden en insan gibi çıktığım fotoğrafı da ekleyeyim.

15. STUDYO 218 acıldı!!! Sizleride bekleriz..Calısmalarınızda basarılar...

Bu Sayfayı Paylaş