Gece

pehara ok:)

Bu arada Gece grubu yarın saat 19:30 'da Digiturk Sinek Tv'de yayınlanacak Soundcheck programına konuk olmuştur. Canlı performansımızı ve röportajımızı orda bulabilirsiniz!

ruhunla tenin arasında bir boşluk var aslında gördüğün tüm rüyaları unutursun sabahaa .... süper yaaa

demolarıı bana ulaştıran arkadaşımaa teşekkürlerr burdann =P

terelelli, aslında biraz şaşırtıcı unutursun sabaha adlı şarkımızı bulman, yani o kadar az kişi de var ki(ben de bile var mı bilmiyorum mesela:).umarız birgün konserimizi de izleyebilirsin.

`this is the last time i abandon you
and this is the last time i forget you...........i wish i could..`
sali superdi!

ehm, acaba yilbasi icin bir program var midir bir yerlerde?

bir de sizlerden hysteria ve new born da dinlemek derin bir haz verecektir bizlere.. uyar diye dusunuyorum? :roll:

pika demiş ki:
terelelli, aslında biraz şaşırtıcı unutursun sabaha adlı şarkımızı bulman, yani o kadar az kişi de var ki(ben de bile var mı bilmiyorum mesela:).umarız birgün konserimizi de izleyebilirsin.

o zaman kendimi şanslıı hissetmee lüksüne de sahibimm süper yaa...
bu aralar tek istediğim sizi canlı dinleemk en kısa zamanda gelicem Ankara ya daha öncee hiç gelmemiş olmama rağmen :D (kaybolursam yandım :D )

yaw gökçe... senide sıkboğaz etmek istemiyorum ama özel msjımada cvp vermedin :(
okulda kapanıo, hani kapanmadan önce bi zaman belirlesekde ben senden demoyu alsam keşke??? irem(manhattan :LOL: )

arkadaşlar ilginiz için çok çok teşekkür ederiz. ama demo isteyenlerin sayısı biraz çoğaldığı için, ve herkese tek tek çekme ihtimali azaldığından ötürü, yakın zamanda bazı şarkılarımızı nete koyabiliriz. en iyi çözüm böyle olacaktır. gelişmeleri burdan duyururuz.

Geri