Gece

inşallah bnce direk 1 numaradan başlasaydı yha daha iyiydi .. ama nese olan oldu gerçi 50 de o da iyi ama orda kendi tarzı yok sadece.. tarz tarz da yapamazlar çünkü türkiyede ilk xD nese artık 2 hafta geçsin bakarım :)

Kim bulunmak istemezdi ... Hacım''Timberlake'' ellerine sağlık... Nese videolar süper yha Gökçe saçları bi sallıyo oo uçtum bn orda xD Canda mikrofona bişiler dio ama duyamadım =( nese Masstivale gidicem inş .. =D sprsiniz ... Ama hacı biliosun bben gökçeye kırgınım .. :cry: tutamıom kendimi sanada kırıldım batu :cry:

Can Baydar (25, vokal, gitar): Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü’nden mezun oldu. Elektro gitar çalıyor. Müzikte en büyük ilham kaynağı Incubus’un vokali Brandon Boyd.

Erdem Başer (25, gitar, geri vokal): Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde okuyor. Klasik gitar ve elektro gitarla müziği hayatının merkezine aldı. Fatih Akın filmlerindeki samimiyetten etkileniyor.

Eren Çilalıoğlu (25, davul): Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık mezunu. Çankaya Üniversitesi’nde master yapıyor. Müziğe babasının teşvikleriyle çok küçük yaşta piyano dersi alarak başladı. Hollywood klişelerinden nefret ediyor. Nirvana’nın “Nevermind” albümünü keşke biz yapsaydık, diyor.

Gökçe Balaban (25, bas gitar): Hacettepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler’den mezun oldu. Yüksek lisansını, aynı bölüm üzerine Bilkent’te yaptı. Müzik konusunda ilk ilham kaynağı, o dönem bir grupta çalan ağabeyi oldu. Babasının da gençliğinde amatör olarak gitar çaldığını söylüyor. Sinemayla pek arası iyi değil...

ALıntıdır .. '' www.gecefan.forumm.biz ''

Gece, Can Baydar ve Eren Cilalıoğlu’nun lise yıllarında başladıkları müzik çalışmalarına 2000 yılında Gökçe Balaban’ın dahil olmasıyla kurulmuş ve son halini 2004 yılında Erdem Başer’in katılımıyla almıştır.Gece , Ankara ve İstanbul başta olmak üzere çeşitli şehirlerde konserler vermiş, düzenli bar programları yapmış ve üniversite şenliklerinde sahne almıştır.İlk albümünü Koray Candemir prodüktörlüğünde st 18 de kaydetmiştir.

Aşık Mıyız?
Söz & Müzik: Can Baydar
Hoşuna Mı Gitti?
Öldür Istersen
Başak
Içinde Saklı
Kırmızı (Düet Koray Candemir)
Bar
Gel Beni Kurtar
Kız
Bekle

Alıntı: ''www.gecefan.forumm.biz ''

Buda albümdeki şarkılar hakkında bilgilendirme .. Ama müziği can başta gitarıyla elde ettikten sonra btn grup çalıp bitiriolar ve Can'' Kaç senelik arkadaşlarız onların ne hissettiklerinide şarkılara yansıtabilirim '' dedi bir rprtajında .. daha fazla bilgi isteyen ?

ya bşy sölemek istiorm ne kdr doğru bilmiorm ama ben gökçenin en büyük fanıyım onu coooooooooooooooooooooooooook seviyorum gökçe seni çoooo...kk sewiormm btanesin sen :) gece grubunu da bi o kdr cok sewiorm ama gökçenin yeri ayrı :)

sn gece fanda da varsın dimi ?... Ehuhe gökçenin en byk fanı sn miymişsin du bakalım bi sürü insan var nerden bilcez :D .. Şey dicem bnm msnimde ekli olanlar nickime baksın ama çaktırmak yok burda ... Zaten bn kırgınım gökçeye anladık uyuz oldu bana .. =( şairliğime son verdim sayesinde nese her işte bi hayır vardır .. =(

:D evet öyle :D ya bde bşy sormak istiorm bu resmdki gökçe mi can mı :s herkes farklı bşy dio anlamadım brsi cevap werblrmi :s

akmmmhf8.jpg
[/URL][/img]

ya özür dilerim bana dediysen Türkçe yerlerde sürünüyor diye... En sevdiğim ders aslında ama bilgisayarda olunca öyle olmuyor .. Neyse gecefan üzüldüm ya sen daha can gökçe kim bilmiyorsun bunu patronlara demek lazım öğretememişiz millete diye .. O resimdeki Can Baydar = G.E.C.E'nin solisti vokalisti veya ne demek istiyorsan artık ... resim koyamadım beceremedim becereceğim ama ! o zaman hepsini koyarım tamam mı ? =)

Geri