Manik (Alternatif Rock/Metal) - İstanbul

db demiş ki:
arkadaşlar selam herşey yolunda okuduğum kadarıyla ;) ben artık sizi bu ''amatör gruplar'' bölümünde ziyaret etmek istemiyorum 8)

Selam db, evet bu aralar biraz yoğun bir zamandayız... Herşey iyi sayılır yeni şarkılarımızın üstünde çalışıyoruz... Yakında yeni kayıtları da paylaşıcaz belki de bir de video klip olur ne dersin... Biraz daha sabır...:)

okulun son haftaları olunca cuma günü gelemedik. hemde bronx ta dinleme fırsatını kacırdık.. özlemiştik bronxta manik dinlemeyide.. neyse, bir dahaki performansınıza kadar daha biriksin ki, iyice gaza gelelim =)..

buradan takip ediyorum, habersiz bırakmayınız..

Umarim yolunuz daima acik olur. Insallah birgun denk gelip dinleme sansim olur. Malum artik evli ve dertli bir adamim :) Basarilarinizin ve calismalarinizin devamini dilerim.

İlkay KİRİŞCİ

PS: Dilekce gibi oldu biraz. Idare edin :p

melcavalera demiş ki:
okulun son haftaları olunca cuma günü gelemedik. hemde bronx ta dinleme fırsatını kacırdık.. özlemiştik bronxta manik dinlemeyide.. neyse, bir dahaki performansınıza kadar daha biriksin ki, iyice gaza gelelim =)..

buradan takip ediyorum, habersiz bırakmayınız..

Evet biraz acele oldu bu sefer konser haberi, bir dahakine bekliyoruz...:)

Xaelin demiş ki:
Umarim yolunuz daima acik olur. Insallah birgun denk gelip dinleme sansim olur. Malum artik evli ve dertli bir adamim :) Basarilarinizin ve calismalarinizin devamini dilerim.

İlkay KİRİŞCİ

PS: Dilekce gibi oldu biraz. Idare edin :p

İlkay selamlar... Yıllar oldu görüşmeyeli... güzel dileklerin için çok teşekkürler... Bekliyoruz mutlaka buralarda olduğunda:)

PS: Ufaklığa slm...:)

Arkadaşlar uzun sayılabilecek bir aradan sonra Manik yeniden sahnede....
24 Ekim Cumartesi gecesi 22:00'de Bronx sahnesindeyiz Malt ile birlikte. Herkesi bekleriz... Selamlar...

Geri