Midi Kontrol Pedal Yapabilen Yerler

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda tonedrive tarafından 1 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Arkadaslar siparisle midi kontrol pedali yaptirmak istiyorum. Istanbulda bu isten anlayan kim vardir. Nereye yaptirabilirim?

2. Neden hazır almayı düşünmüyorsunuz?

3. Alternatifler kısıtlı. Yada yurtdışı sipariş olacak. Yurtdışından vereceğime istediğim ölçülerde swich sayısında yaptırmak daha mantıklı geldi. Ama işte kim yapar nasıl yapar o konuda hiç bilgim yok maalesef.

4. Usb oyun kollarını bir kutuya koyarak kullanabilirsiniz bilgisayar kontrolü için. Bunun dışında alen geere sanki yapıyordu diye hatırlıyorum.

5. Tam nasıl bir şey lazım? Ne için lazım? Bunları da yazarsanız, belki alternatifler konusunda yardımcı olacaklar çoğalacaktır.

6. Midi rack için. Öyle çok detaylı bir şey istemiyorum. 4 preset swich geçişleri için birde bank değiştirmek için up down. Yada birde oluabilirse delay mod vs şeyleri açıp kapama olabilir olmayabilirde. Ama en önemlisi ufak hafif bir şey.

7. Boss FC-50 bakının o zaman diyecektim o zaman diyecektim, zaten bir ilan verilmiş şansınıza siz de cevap vermişsiniz. Daha mantıklısı olamaz gibi.

Bu Sayfayı Paylaş