Atandım!!!!

'Forum Meydanı' forumunda Darth Vader at Work tarafından 12 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. KPPS'ye hiç çalışmadan, bir kere bile kitap açmadan ve sayfa çevirmeden ATANDIM!!!!

Allah isteyen herkese nasip etsin...

12718284_10153906459038088_5617567710503418166_n.jpg

mapofheart, tee, YipYip ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. Hayırlı olsun hocam darısı başımıza. Branş nedir ?

3. Kerem

Kerem

317
    108
    505
    Şu günleri bende görebilsem neler yapacam neler.. Ruhumu şeytana satmaya bugünden razıyım :D

4. Herkes Urfa'ya atandığına sevinmez aslında. Bu biraz beklentiler ile de ilişkili. Ben İstanbul'da yaşamak istediğim için inat edip 2 yıl bekledim üniversitedeki kadromu.

5. Hayırlı Olsun.

6. Hayırlı olsun. Akçakale iyidir, Harran'da çalışıyorum ben de. Bir sıkıntınız olursa çekinmeden ulaşabilirsiniz.

7. Hayırlı olsun meslektaş. Darısı atanamayan, atama bekleyen diğer öğretmenlerimizin başına.

8. Hayırlı olsun. Mesleğinizde başarılar niyaz ederim.

9. 5 yıl önce ilk tercihime atanmıştım ben de.Kastamonu Taşköprü'ydü.2 yıl sonra memleketime dönmüştüm.
    Hayırlısı olsun.

10. Bende yaklaşık 5 ay önce Van'a atanmıştım. Bu rahatlık güzel bir şey. Umarım kararlılıkla görevinizi yürütüp çocuklara rol-model olursunuz. Saygılar.

HmzGkgz bunu beğendi.
  11. Hayırlı olsun.Branş ne?

12. İngilizce.

13. Oryantasyon olacağı için hemen gitmeyeceğiz Urfa'ya ama gelince mutlaka tanışıp görüşelim.

14. Bunu konuştuğumuz herkes Doğu'da gidilebilecek en güzel yere gidiyorsun diyor. Bakalım, nasip kısmet.

15. Oryantasyondan haberdarım. :) Geldiğinizde muhtemelen askerde olacağım ama dediğim gibi sorularınız varsa vs ulaşabilirsiniz.

16. Bu kafayla emekli olduğunda "30 yıl yan gelip yattım ama ayňı maaşı aldım dersin sen.

17. Sen bir de Van'ı gör. Ayrıca, çalışmadan atandım demenden anlamıştım İngilizce Öğretmeni olduğunu, aynı benim gibi, sevgili branştaşım :)

18. Ben de taze ingilizce öğretmeniyim ama çalışmadan atandım olayına katılmıyorum.

Bu Sayfayı Paylaş