Washburn WI 14 alacağım

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda celan tarafından 30 Ocak 2007 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar, herkese selam öncelikle.

Ben yeni başlayacak olan biriyim. Washburn WI 14 gitar almak istiyorum. Tavsiyelerinizi alabilir miyim
    teşekkürler.

2. fiyatı oldukça ucuz olmasına rağmen fiyatına göre oldukça iyi bir gitar. cilasının dahi iyi olduğunu hatırlıyorum. manyetikleri sert, distortiona daha uygun. klavyesi,sapı eh işte, idare eder.
    işçiliği çok iyi değil. orasında burasında kalıntı falan gibi şeyler var ve olacaktır. ama gerçekten de washburn bt4 gibi, çok iyi olmayan malzemeden iyi bir gitar çıkmış dedirttiydi bana arkadaşıma alırken. oldukça şaşırtmıştı. :)

3. F8D48DFB-05B0-4E0F-9D7F-61C7370A57B9.jpeg EA52018E-0937-4BF1-A18E-0E20B30A1115.jpeg Merhaba şuan elimde var bu gitardan ve yaklaşık 10yıldır benimle inanın ilk günki gibi sıfırdır.Ben ilk üretildiği zamanlar da almıştım bu yüzden en iyi seriye denk geldim diyebiliriz.Bende ki simli gri özel renktedir.İsterseniz görüşebiliri

4. Gitarın malzemesi kaliteli ve tonu cidden karakteristiktir.Cidden şuan bu fiyatlara üretilen gitarlardan bu tarz tonlar almanız imkansızdır.Şöyle söyleyim ben fender american strat kullanıyorum.Fender blues junior amfide Gitarı analog setuplarıma baglayıp çalarken bir de washburnu takim de çalayım diyorum.Mesela bu setuplarda bu fiyata gitarlardan çok iyi performans beklemezsiniz büyük bir çınlama dip gürültü klavye rahatsızlıgı vb. bir çok sorun alırken inanın gitar canavar gibi ses çıkarıyor.Ne klavye de renk açılması oldu ne de herhangi bir yerinde paslanma yaşamadım.Kesinlikle tavsiye ediyorum ancak unutmayın ben ilk serilerde aldım daha sonra ki seriler aynı kalite çıkmadı die duydum.Şuan mesela godin grand concert sa modeli gitarlar da ilk seri ile yeni seriler arası farklılıklar çok oluyor.Buna dikkat etmenizi tavsiye ederim

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş