Transpoze (Alternative) -Ankara

Arkadaşlar geçici bir süre bizimle çalan Uğur Çelik gruptan ayrılmıstır cesıtlı nedenlerden dolayı...yine eskisi gibi derun tekelioğluyla devam edeceğiz saygılar...

arkadaşlar oy atan herkese destek olan herkese çok teşekkürler TRANSPOZE 6 temmuz cuma RASHIT le birlikte KRAL TV konusarock programında CANLI YAYINDA herkese çok çok teşekkürler izlerseniz çok seviniriz saygılar

müziğiniz iyi ama vokaldeki arkadaş fazlasıyla çilekeşteki görkeme benziyor bence bu sizin için dezavantaj ne kadar tanınırsanız tanının orjinal bi grup olamazsınız. Ama yinede tarzınızı beğendim :D

slmlar ben görkem transpozenin vokal arkadaşım yorum yapmışsın eyw herşeye saygımız sonsuz ama demişsin ki çilekeş görkeme özeniyo bu yanlış çünkü çilekeş piyasaya çıkmadan önce de ben böyle söylüyodum çilekeş çıktıktan sonra da çilekeş benimde çok sevdiğim bi grup ama seviyorum diye özenicek değilim ayrıca bi vokal elinde mikrofnu bakşa napabilrki ya eline dolar yada microfon ayaklığına takıp söyler neyse ben sadece yanlışı düzeltmek istedim herşey zamanla daha iyi olacaktır saygılar

hani grup arkadasımı tabiki savunacagım ama bunu dısardan biri olarak soyliyim elinde gitar olmayınca bi insanın durdugu yerden sarkıyı soylemesi bana hoş gorunmuyor acıkcası, daha ne yapsın adam içinden geleni yapmış yani ozenmekle ilgili diil michael jackson mı ki bu adam dans etsin başka sey yapsın tabiki egilcek kalkcak kafa salayacak bu sadece çilekeşin vokalinin yaptıgı bişeyde degil açıkçası.yinede yorum için tesekkurler, kolay gelsin.

Geri