Transpoze (Alternative) -Ankara

queenofmars demiş ki:
solocu666 demiş ki:
Bu gece gelen dinleyen hoplayan zıplayan eşlik eden herkese sonsuz teşekürler haftaya yine aynı saatte aynı yerde görüşmek üzere 21:00 biziz bar:D
bana yok mu teşekkür gelmeyenlere teşekkür edilmiyo mu? riot radio için insan bi' teşekkür eder ben kazandırdım oğlum size o şarkıyı:)
1 kasımda gelmeyen noluyo??? ;)
teşekürler:Dperşembe günü gelmeyen noluyo:D

oğlum ösym perşembe günü falan dinlemiyo anlatıyorum sana halimi :(
kendi konserlerime bile çıkamicam diyorum sen perşembe gelmeyen noluyo diyosun ayıp ayıp:) sen gel 1 kasım'da ben o zaman hoplayıp zıplatıyım seni :D

Gruptaki son haberleri bildireyim Derun TEKELİOÐLU gruptan ayrılmıştır bundan sonra davulda Erman ERDOÐAN ile yolumuza devam etcez ayrıca gruba eskidende tanıdığımız Özgür AKSÜYEK klavye olarak katılmıştır yakında aktif programlarımıza devam etcek görüşmek üzere...

TRANSPOZE 20 EKİM CUMARTESİ saat 23.00-02.00 arası sakarya KAVEL ROCK BAR'da girişler ücretsiz herkesi bekleriz saygılar...

Transpoze her cumartesi 23.00 Kavel rock barda ssk iş hanı kat:3 bekleriz.... dün bizi ilk programda yalnız bırakmayanlara teşekkürler..Yeni haberler yakında..

oo burdada buldk sizi 20 ekimi aşmış olay artık her cumartesi demek hayırlı olsun genç bi grup gelecek vadedio ;)

Physke yorum için teşekürler.İpeeek seni eğlendirebildiysek ne mutlu bize:D yine bekleriz.Ayrıca perşembe 20:00 22:00 arası Biziz barda sahnedeyiz 2 grup daha sahne alcak kimler olduğunu bilmiyoruz girişler malesef konser olduğu için ücretli 7ytl+içki aynı zamanda c.tesi günü saat 23:00 kavel barda sahnedeyiz girişler ücretsiz hoplamaya zıplamaya eğlenmeye herkesi bekliyoruz görüşmek üzere...

bu arada iykiiii doooduuuunnn gööörkeeeeeeeemmmmm :LOL:
ZZZZZZ.png

geldik hopladık zıpladık çılgınca eğlendik gelmeyenler çatlasınlarr :hıhh: :LOL:

hmmm bi deeee İYİ Kİ DOÐDUNN GÖRKEEMMMM!!! bi sürü söylemiştik yine söyliyim dedim :p

hmmm bi deeee "yine" için saolun....

görüşmek üzere efenim :)

yahu utaniyom valla buraya yazmaya artikin geljem geljem dedim gelemedim..ama nabiyim yurtta kaliom saat uymuyodu gün uymuyodu derkenn..
iste bekledigim gun..sonunda bana uydun bi saatt..
yuppi ben de eglenceeemmm sizleeeennnn....burak kirmican artik di mi kafami:p hayden yarin aksam eskiz de goruscezzz

Geri