Transpoze (Alternative) -Ankara

_merviii_ demiş ki:
10_1176666742.jpg

Türkiye 'nin en gözde iki grubu Duman ve Kurban elemanları şu sıralar vatani görevlerini yerine getirmek üzerine askerliklerini sürdürüyorlar. Geçtiğimiz günlerde tekrar bir araya gelen ve büyük bir sükse yaratarak hayranlarını sevindiren Kurban ve Türk Rock müziğinin vazgeçilmez isimlerinden tüm kesimlerden büyük beğeni toplayan Duman grubu parçaları ile doyasıya eğleneceğimiz bir gece bizleri bekliyor.

Duman ve Kurban şarkılarını canlı dinlemeyi özlediyseniz bu gece tam sizegöre. 19 Nisan PERŞEMBE akşamı Ankara'nın gözde mekanlarından Biziz Rock Bar' da gerçekleşecek Duman & Kurban Cover Gecesine hepiniz davetlisiniz.
herkesi bekleriz saygılar sevgiler

radyo bilkent rock park programında canlı yayındalar az önce bende bağlandım yeni bestelerini çaldılar ve besteyi bu gün sabah yayına çıkmadan önce yaptıklarını duyunca bir kere daha helal olsun dedim ve çok saygı duydum.bir de bana telefonda nothing else matters söylettiler :D sonuna kadar arkalarındayız kesinlikle süper.

arkadaşlar sonunda yarın kaydmızın vokallerini kaydediyoruz :D en geç salı günü kaydı buradan indirebileceksiniz...saygılar

26 Nisan İstanbul Koç Üniversitesi Konserine herkesi bekleriz bu arada bizle istanbulda çalcağı için en eski basçımız murat a çok çok teşekkür ederiz saygılar

ipeeeeek demiş ki:
çook eglenceli bi gejeydi (19 nisan) ilk kes doumgunumde dinledim pekte beendim :D kutlama içinde ayrıja tesekkurler grsrsss :elsalla

ewet yaa çok eğlenceli bi geceydi :zipla ayrıca gerçekten çok şekersiniz :D tanıştığımıza çok sevindim eminim yolunuz çook acık olacaktır başrılar ;)

ayrıca hala dnlemeyen varsa nedjimaya gidip dinlesinler ;)

n0nsEnsE demiş ki:
ipeeeeek demiş ki:
çook eglenceli bi gejeydi (19 nisan) ilk kes doumgunumde dinledim pekte beendim :D kutlama içinde ayrıja tesekkurler grsrsss :elsalla

ewet yaa çok eğlenceli bi geceydi :zipla ayrıca gerçekten çok şekersiniz :D tanıştığımıza çok sevindim eminim yolunuz çook acık olacaktır başrılar ;)

ayrıca hala dnlemeyen varsa nedjimaya gidip dinlesinler ;)
bencede çok eğlenceliydi yorumların için teşekür ederiz tanıştığımıza gerçekten sevindik başarı dileklerin içinde teşekürler saygılar

demo süper olmuş ellerinize sağlık canlar:) devamını beklioruz özgürümede kojaman muju :D perşembe günüde çok süper bi konser olcak eminim ankaradan eliniz boş gelmein ama :D

arkadaşlar mükemmel çok eğlenceli ve çoooooook yorucu bi istanbul konseriydi baya eğlendik ve istanbul tek kelimeyle mükemmel bir şehir bizi dinleyen herkese destek olan herkese çoook teşekkürler saygılar

nerden başlicamı,nasıl başlicamı bilmiorm valla :) sabah karşılaşmamızdan ertesi gün ben otobüse binene kdr herşey harikaydı valla çok sevdm sizleri eminönü-kadıköy seferlerini unutmicam :D konserde harikaydı inş en kısa sürede yine karşılaşırız ben kendi adıma çok eğlendm.Burak ve Görkem alem adamlarsınız ha :D

Geri