Transpoze (Alternative) -Ankara

Arkadaşlar yılbaşı gecesi saat 23.30 ve 01.30 saatleri arası NEDJİMA BAR ' da sahnedeyiz...giriş ücreti yoktur...herkesi bekleriz...

sevgili transpoze üyeleri bu hafta nedjimada bizzat çektiğim fotoları buraktan alabilirsiniz görüşmek üzere;)

Efendim herkese iyi bayramlar yakında Transpoze grubunun doğuşunun 1.yılını kutlayacağız sürpriz bir partiyle hediyelerle:p vs:D herkesleri bekleriz efendim c.tesi görüşmek üzere...

Transpoze bugün saat 20:00 radyo bilkent rockpark programında geçen seneki gibi çok eğlenceli program olcak eminim umarım herkesler dinler görüşmek üzere...

Ankara Turk rock müzik piyasasına çok şeyler kattı çok yetenekler iyi sağlam gruplar MANGA ÇİLEKEŞ biz eski limon seyircisiyiz bu grupta onlardan biri olacak gene azdırıcaklar milelti farklı cowerleri var gitarist baya sağlam vokal henüz tam oturuyor belli ama sahneye yakışıyor tebrik ederim hepsini bide enkaz çıkar bence piyasaya bunun için özür dilerim gerçekten sizin sayfanıza farklı bi grup yazdığım için ama düşüncelerim bu yönde bi tansiyon ama serhatın vokaliyle yeni vokal pek uyumlu değil brytaller basmıyo ama görkem saana bravo TRANSPOZE sevdim sizi tam gaz devam

eyw. güsel düşüncelerin içinsao. Bu arada transpozenin hafta sonu programı

27 Aralık Cuma 20.00 İnsula Rock Bar
28 Aralık Cumartesi 20.00 Nedjima
31 Aralık Pazartesi 23.30 Nedjima(yılbaşı partisi)

Beklerizz.....

Geri