Transpoze (Alternative) -Ankara

boşver abi biz yolumuza bakalım önümüze milleti boşver biz müziğimizi yapalım müzik yapamayan anca laf atıo neyse...

11mart garage
her çarşamba nedjima 20.00-23.00

başarılar saygılar hepinizee

muuhauhauahuh hodri meydan demis adam :LOL: puhahahahah kardesim biz burda muzik yapiyoruz kimseyle kapismiyoruz forumumuzu kirletmeyin kendi reklaminizi kendi forumunuzda yapin :evil:

Ben ne anladığımı söyliyebilir miyim?
Böyle insanlar bekliyormuş biri Transpoze başlığına kötü bişey yazsada sürdürsek modundalarmış :)

Yalnız şöyle bi sorun var ben kötü bişey yazmadım :) Birkaç arkadaşım tarzları uyuşmadığından dolayı Nedjimaya gitme isteğimi geri çevirdiler ama Nedjima performanslarını çok merak ettiğimi dile getirdim.

Nötrdüm Transpoze hakkında sadece daha önce başarılar dileyip geçtiğm bi gruptu ama dün Burak'la tanıştım ve ne kadar hırslı azimli olduklarını ve yeni olmalarına rağmen ne kadar çok yol katettiklerini öğrendm saygı duymaya başladım ve eğer insanlar bu başlıktaki bu ayıp huzursuzluğu benim yazdığım mesajdan sonra çıkardılarsa DAÐILIN ULAN demekte bana düşer :p

Yukarlarda biyerlerde bir grup üyesi arkadaşın da dediği gibi tarz renk zevk meselesi. Sadece "Nedjimaya gelmek istiyorum imkanım yok." diyebilirdim gereksiz bilgiler vermeme gerek yoktu ya da negatif yorumlar istemeyebilceğinizi farketmemişim :)

En önemlisi de insanların bu kadar kıskanç olduklarını ve küçücük gazla, ciddi anlamda birşeyler yapmak adına emek veren bir grubu kolayca kirletmeye bu kadar hevesli olabileceklerini düşünmemiştim. Sizi karalayan arkadaşlar size sadece ne kadar kıskanıldığınızı göstermiş olsun. Bırakın meydanlar onlara kalsın yahu en kral sahneler sizin olsun meydan nedir çok yarıldım :LOL:

Başarılar başarılar başarılar ;) <3

dostlarım biraz geç oldu ama anca bilg. başına geçebildim...geçen çarşamba daha 2.programınız olduğu halde sahnede çok rahat çok çoşkulu ve eğlenceliydiniz..seyirci ile iletişim süperdi...gelen istekleri hiç çalışmamış olsanız bile kırmayıp çaldınız...şebnem ferah'ı söylememe gerek yok çok hoştu seyirci'nin gelip sölemesi...uff baya yazmışım..neyse yolunuz açık olsun...11mart pazar garajda başarılar...sevgiler&saygılar hoşcaKALIN

Öncelikle bu gün bizi dinlemeye gelenlere çok teşekkür ederiz fakat bu gün sahnede canımız çok sıkıldı grupca. verdiğimiz en kötü konseri vermişde olabiliriz tone master 2 dakika bile uğraşmadı soundumuzla neden öyle birşey oldu onu anlamadık kendi soundumuzu ayarlayabildiğimiz kadar ayarlayabildik fakat enstrümanlar arası balans tone master yüzünden yapılamadı ve balanssız bir şekilde, sahnede birbirimizi duymadan çaldık ama dışardan gelen yorumlar sesin iyi olduğu yönündeydi tabi biz duymadan ne kadar ne çaldığımızın farkında bile değilik ve o moral içinde sahne performansımız kötü yönde etkilendi seyirciyle ve kendi aramızda iletişim kuramadık garip grup tatsız tuzsuz bi konser oldu umarız bizi dinleyenlere iyi vakit geçirtebilmişizdir. bu arada bir dip not daha ekliyeyim bundan sonra soundumuzun düzgün alınmadığı koşullarda Transpoze çalmadan sahneyi terkedecektir biz insanlara en iyi şekilde birşeyleri sunmaya çalışırken insanların 5 dakkalık bi soundla bile uğraşmaması hala amatör gruplara köpek muamelesinin yapıldığının en basit örneği. evet doğrudur bu gün amatörüz herkez amatör olarak başladı ama ilerki zamanda da mı amatör olcaz ? bu arada apo abiye ve zeynep ablaya tekrardan teşekkür ediyoruz bizi gine yanlız bırakmadılar ve desteklediler onlara karşı saygımız ve sevgimiz sonsuzdur. her çarşamba nedjimada bizi düzgün bir soundla dinleyebilirsiniz ... saygılar sevgiler

evet cem'in de dediği gibi gerçekten kötü soundlu bir konser oldu.kimse kimseyi duymadan,ezbere çaldık diyebilirim.ama bunda kesinlikle organzisyonun falan hatası yok,tonmaister sağolsun,çok ilgilendi bizimle(!).bundan sonra iyi sound alamadığımız konserlerde sahneyi terketme kararı aldık.sonuna kadar da uygulayacağız.her zamanki gibi desteklerini bizden esirgemeyen apo abi ve zeynep ablaya sonsuz teşekkürler..her çarşamba nedjima'dayız.herkesi bekliyoruz..

teşşekkür ederiz :) öncelikle bu gün aslında benim için önemli bi gündü :D bass gitarı ilk elime tam olarak bi sene önce bu gün almıştım ve o günden beride bi gün bile düşmedi elimden :cigara onun dışında bu gün ilk yarı sound bozukdu :zombi biraz ama ikinci yarı biraz daha toparladık soundu biraz daha eğlenceli geçti. :zipla bu arada dinlemek istediğiniz parçaları burdan bize ulaştırırsanız sizin için o parçları nedjimada çalabiliriz hep bizim istediklerimiz çalınmasın dimi :icelim

bu haftada çok iyiydiniz başdaki ses bozukluğunu saymazsak ama git gide daha neşeli daha eğlenceli olmaya başlıyooo...yavaşdan hayran kitleside oluşmaya başlıyoo teklifler filan.....yolunuz açık beyler ilerleyin tam gaz...hepinize sevgiler&saygıılar....

NOT:YAÐMUrlar AyrıBİ GÜZELDİ ''niyeyseee :) ''

Geri