Enkaz (alternatif) Ankara

konyarockaa6.png

Abi Siz Konyayı Nasıl Bi Yer sanıyorsunuz ya Şaşıyorum sizin gibi insanlara cahil demekten başka bi lafım yok bence gittikten sonra kendini kurşunlamalısın :!:

cahil kelimesi yakışmamış hocam ENKAZ KONYAda sahne aldı çokda keyifli çaldı hemde.Ayrıca insanları yargılamak sana düşmez nirvana deiliz neden kendimizi kurşunlayalım komik valla

Exorchst demiş ki:
Abi Siz Konyayı Nasıl Bi Yer sanıyorsunuz ya Şaşıyorum sizin gibi insanlara cahil demekten başka bi lafım yok bence gittikten sonra kendini kurşunlamalısın :!:

Kardeşim olayları bilmeden konuşmuşsun ben orada Konyaya laf söylemek için laf atmadım. Tam tersine Biray arkadaşımla Ankara'da yaşadığımız bir olay anısına söyledim. Bence bilmeden konuşmamak gerekir ki Konyaya geldim sevdiğim bir yerdir deli gibi Şebo konseri izleyen bir kitle gördüm. Eminim festival süper olacak...

Exorchst demiş ki:

valla helal olsun sana yaww...sitede ilk mesajını bize hakaret ederek kullanmışın....Bİz konyayı bilmesek,daha önce gelmesek neden böyle bi festivalde sahne almak istiyelim...sen bize cahil dicene bence biraz kendine bak...

Geri