Enkaz (alternatif) Ankara

burada haklı veya haksız aramıyoruz arkadaşlar ben ENKAZ gurubunun vokali KARTAL anlamadığımız nedenlerden ötürü olan bir kaç muhabbet var burada ENKAZ kendi eleman değişikleri yüzünden uzun süre konser veremedi ENKAZ çift gitar olan bir grup 2,gitarist için sıkıntılı bir arama dönemi geçirdik fakat en sonunda NEJAT AKSOYLU ENKAZ grubuna katıldı ve yeniden yapılanmaya girdik gerek besteler gerek sahne duruşlarımız hakkında burada menejerimiz ABDULLAH DURGUya laf edilmesine saldırılmasına gerek yok ENKAZ gene kendi çizgiisinde ve düzeninde yoluna devam etmektedir artık bar konserlerinden ziyade üniversite şenlikleri ve festivallerde konserlerimize devam edeceğiz ama baralarda çalmayacağımız anlamına gelmiyo hepinize teşekkür ederiz ilginizden ötürü ENKAZ vokal KARTAL

simgeozlük'e katılıyorum aslında bende ama şuda var bu adamlar işlerini sağlam yapıyorlar kartal iyi açıklama yapmış suç aranacak bir kişi yok burada ama hakikatende o kadar listelerde iyi dereceler yapıpta konser olmaması akıl kurcalıyor ama şuda var oda açıklanmış zaten eleman sorunu oda hallolduğuna göre artık izleyelim sizi konserlerde ya üniversitelerde festivallerde yapın artık sahnenizi

simgeozluk demiş ki:
usagi_ demiş ki:

daha ne diyeyim

ne oluyo allah akşına ne derdiniz var anlamıyorum....enkaz uzun zamandır konser vermiyor tamam kabul...ama bunun başka bi sitede 1.olmalarıyla ne alakası var..demekki dinleyenler sevmişler 1.yapmışlar...pek çok ünlü grup uzun zamandır konser vermiyo bu o grupların kötü olduğunumu gösterir....siteye yeni üye olmuş birisi ilk mesajında enkaz'a saldırıyo biri ona destek veriyoo menajerlerine hakaret ediliyo ki kendisini tanımasam dicemki haklılar ankara amatör muzik piyasası studioadanzye'ye çok şey borçludur bilen bilir....Enkaz'ın duruşu ve yaptığı işler verdiği konserler bellidir...artık sayfayı gereksiz mesajlarla kirletmeyin....sevmiyosanız sevmiyoruz diyin saygı duyalım ama bu şekilde sadece komik oluyosunuz.....

bencede başka bir sitede 1. oldu diye her hafta konser vericek demek değilki... Enkaz grubunu severim... Yakındada toparlanıcaz diyorlarsa bizlere beklemek düşer... Gerek 1 yıl... gerek 5 yıl...
Bence sizde bekleyin eğer gerçekten yaptıkları müziği severek dinliyorsanız... Yada bekleyemem diyorsanız yukarıdaki geri butonuna basıp başka gruplara bakının...

Forumu daha fazla kirletmeyelim... Enkazda biraz elini hızlı tutsa fena olmaz hani :p

burada bütünüyle yanlış anlaşıldım başka sitede 1, sırada olupta konser verilmemesi derken bundan ksatım neden piyasada olmaması ayrıca bu kadar popüler bir grubun adete yer altına girmesi şaşırtıcı son birşey menejerlerini tyanımam ayrıca benide bağlamaz ama saldıran kendisi ben bu grubu cidden beğenerek dinliyorum mezopotamya asırlar sonra lanet daga saymama gerek varmı gelecek 2 senenin sonunda albüm konserlerini dinleyeceğimizide biliyorum ben ısıranı ısırırım yoksa gruba lafım yok sonuna kadar destekçiyiz ben ve etrafımdaki dostlarım başka söze gerek ENKAZ ailesi inşallah biran önce toparlanırsınız saygılarımla
SİMGE ÖZLÜK
ANKARA

slm arkadaşlar ben enkaz grubunun gitaristi görkem.diğer enkaz elemanları gibi bende forumlara pek yazmam.ama yukarıdakı polemıkler bizi gercekten çok uzdu,grup adına yazmaya karar verdım..biz bizi takip eden ve dinleyen insanlara kaliteli müziğimiz ve duruşumuzla yanıt verırız...bizim amacımız sizlerin karşısına kalıtelı müzigimizle çıkmak ,sizlerınde bıldıgı gıbı grup elemanlarında degısmeler oldu ve hala hazırlık asamasındayız.en kısa zamanda yenı besteler ve buyuk konserlerle sizlere ulaşıcağız..bu konularda'da tartısmak anlamsız cunku hepımız müzik için buradayız.saygılar sevgıler..ENKAZ.

abi o kadar çok yazı varki okuyamadım yaa ne olmuş abi bi yanlış anlaşılma var galiba..nese abi nerlerdesiniz yaa göremiyoz artık oturup muhabbet edemiyoruz...özledim valla

bu arada salı günleri yolcudayız bekleriz beraber eğlenmeye...görüşmek üzere başarılar...

bu arada abi msn adreslerinizi bi ara ö.m atında çene çalarız :)

infradark_drummer demiş ki:
abi o kadar çok yazı varki okuyamadım yaa ne olmuş abi bi yanlış anlaşılma var galiba..nese abi nerlerdesiniz yaa göremiyoz artık oturup muhabbet edemiyoruz...özledim valla

bu arada salı günleri yolcudayız bekleriz beraber eğlenmeye...görüşmek üzere başarılar...

bu arada abi msn adreslerinizi bi ara ö.m atında çene çalarız :)

saol timurcum...evet biraz değil baya baya bi uzak kaldık sahnelerden ama elbet bu sessizlik biticek...denk gelirsek uzun uzun muhabbet ederiz...ama o zaman kadar msn'e beklerim....

size haksızlık ettiğim söylendi sizi karaladığım söylendi ama şu varki göze batan çarpan etkileyen melodi ve sözlerinizle müziğinizle ve mesajınızla sizi karalamayı kimse hakedemez buna bende dahilim sadece o kadar liste başı olupta siteler ve forumlarda sürekli üst sıralarda olupta konser verememeniz beni düşündürdü insanın aklına gelmesi normaldir bu tip sorular ama düşününki sizi bu kadar önemseyen insanlar var ve ben buna dahilim her ne dendiyse bu kadar çıkışmaya gerekte yok sonsuz selamlarımı sunarım size sürekli ve sadık dinleyiciniz SİMGE ÖZLÜK

simgeozluk demiş ki:
size haksızlık ettiğim söylendi sizi karaladığım söylendi ama şu varki göze batan çarpan etkileyen melodi ve sözlerinizle müziğinizle ve mesajınızla sizi karalamayı kimse hakedemez buna bende dahilim sadece o kadar liste başı olupta siteler ve forumlarda sürekli üst sıralarda olupta konser verememeniz beni düşündürdü insanın aklına gelmesi normaldir bu tip sorular ama düşününki sizi bu kadar önemseyen insanlar var ve ben buna dahilim her ne dendiyse bu kadar çıkışmaya gerekte yok sonsuz selamlarımı sunarım size sürekli ve sadık dinleyiciniz SİMGE ÖZLÜK

saol sizmge yazdıkların için...geçimşde ne yazıldı ne çizildiyse geçmişde kaldı kazanan muzik oldu.....çok kısa bi zaman sonra konserlere başlıyoruz nihayet enkaz kadrosunu tatmaladı....ayrıntılar çok yakında

Geri