Enkaz (alternatif) Ankara

enkazafcopyvw4.jpg

yazılcak kartalım..gerekli yerlere başvurularmızı yaptık..mağlum önüüz festival zamanı....ENKAZ çok yakında çeşitl festivallerde boy göstercek...tarihler kesnleşdikce burdan duyurcaz...

1690_1210794872.jpg

artık profesyonelliğe ilerlemeye başlamanıza sevindim gerçekten değerli ENKAZ grubu her sanatçının böyle fotoğraflarının olması gerçekten önemli bence ve inanın hepinizde starlık ruhu var özellikle kartal'da zaten o vokal ama duruşu gerçekten çok iyi öyle çok istiyorumki sizi devasa sahnelerde görebilmeyi hepinizi yürekten seviyorum

bu kadar sağlam bir grup nasıl oluyorda şenliklerde festvallerde yer alıyo...ünivertise şenliklernde hep aynı grupları görmekden fenalık geldi körmü bu işleri yapanlar ENKAZ'ı neden görmüyolar...nerdeyse albümü çıkıcak bir grup ama ben eminimki kaliteli konserler yakındır...yolunuz açık olsun beyler......

eyvallah görüşünden ötürü sağol vardır şenliklerde grupları seçen arkadaşların bildikleri elbet bizde sahne alıcaz şenliklerde zamanla herşey :)

görüşlerin için saol 06..biz enkaz olarak bize düşen görevi yapıyoruz her şenlik ve festivale başvurumuzu yapıp en iyi şekilde hazırlanıyoruz...gersi bizim elimizde değil...seçlip seçlmeme tamamen bu organizasyınları yapanların elinde..kartalında dedği gibi biraz daha zaman...herşey zaman alır..biz enkaz olarak yolumuza devam edicez..yakın zamanda sizlerde sahnelerde grüşmek dileğiyle...desteğiniz içn sevgiler&saygılar...

Arkadaşlar ÖSS akşamı Sincan LALE parkında yapılacak olan ÖSS PARTY & Tuğra Rock Muzik Şenlğinde ENKAZ sahne alıcaktır ayrıntılar çok yakında....herkesi şimdiden tepinmeye bekleriz

Geri