Enkaz (alternatif) Ankara

"Melih_Mlh_1" o olaydan sonra bizde artik gidicegimiz yerleri secmeye basladik.keske gitmeden once bi okula ugrasaydik dedık kac kere ama malasef is isten gecmisti:) ama yınede mutluyuz bız ısımızı yaptık . onların saygısızlıgı ve terbıyesızlıgı..... ayrıca ''darkness_shit'' sana rapcı fılan demedık bız. rapcı olman veya olmaman neyı degıstırırkı sonucta oda bı muzık tarzı.kımse kımseyi dınledıgı tarzdan dolayı elestıremez.sen okulumuz sert muzuıkten hoslanıyo dedın.bızde sana okulunda dınlenılen ve ayakta alkıslanan tarzı hatırlattık bu kadar....saygılar herkese.....

size tekrar söylüyorum başarılar ama benim tarzım değilsiniz sevmedim beğenmedim fikrimi söylemekte özgürüm eet dediniz gibi bu kadar basit konu uzatmanın anlamı yoktu çok uzattınız

gorkemtemel demiş ki:
''AnyDreams'' konser heralde maslakta .bızde tam bılmıyoruz..ogrenınce kendı sıtemızden veya burdan ogrenebılırsın ...saygılar....

bunca kargasanın arasında mesajımı gorebıldıgınıze sevındım sıtedekı topıc'ı zıyaret edıcem...
Bu arada gayet ii bir grupsunuz basscısız bıle baya konusuldunuz ıstanbulda muzık gorecelı kavramdır bazıları yaptıgınız sanatı begenır bazıları ıse begenmez ama bılın kı begenen kesım daha kalıtelı ;)...

''darkness_shit'' bence sen akıllı ol hadıını bıl .karsında konustugun adam 79lu senden kac yas buyuk saygı cercevesı ıcınde konus..kımsenın asabını bozma..işine bak....

arkadaşlar burası enkaz grubunun hertürlü yönüyle eleştirebileceğiniz forumdur iyi veya kötü yönde eleştirileriniz için herkeze teşekkür ederiz ... ayrıca kimsenin enkaz grubunun forumunuda kirletmeye hakkı yok burda tehdit edebileceğin kimsede yok biz müzik yapıyouz serserilik değil yorumlarınız için eyw herkez kendi işine baksın bizim bu tür konulara ayıracak vaktimiz yok...

Geri