Dip Ses Sorunu

Merhaba arkadaslar. Elimde samson g track mikrofon var. Kayitlarda surekli arkadan bir ses geliyor fakat bu cizirti degilde sanki baska bir sey gibi. Sessiz kayit yapinca kayit cizgisinde oynama yok. Ama arkadan surekli o ses geliyor nasil cozebilirim?
Ev cok eski belkide tesisati vede topraklama sıkıntı olabilir. Fakat sizden istedigim alternatif sunmaniz. Simdiden tesekkur ederim

USB 3.0 portuna takıyorsan o porta daha fazla akım geldiği için dip ses yapıyor olabilir siyah olan 2.0 portlara tak. Notebook ise sarj aletini çıkartıp bir daha kayıt yap.

USB 3.0 portuna takıyorsan o porta daha fazla akım geldiği için dip ses yapıyor olabilir siyah olan 2.0 portlara tak. Notebook ise sarj aletini çıkartıp bir daha kayıt yap.
Bazı ince detaylar hayat kurtarır.

Behringer umc202hd ile monitörden belirli aralıklarla, ince bir civikleme sesi geliyordu. Artık kafayı yemeye ramak kalmıştı. Herseyi denedm.
Sorunun usb den olduğunu anladığımda usb2.0 noktaya takmayı denememiştim. Usb parazit filtresi bile baktım internetten ama çok pahalı.

Sonra yorumunuzu okudum. Bu benim derdime ilaç gibi geldi. sıkıntı gitti.

Teşekkürler.

Geri