RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

calısmalar yogun ama zevkli gidiyor..:D simdi bir konser haberi daha war arkadaslar ..

6 Mart Pazartesi Saat:16:00 @ ODTU Mimarlık Amfisi

11 Mart Cumartesi Saat:?? @ Saklıkent(Bİlgiler Guncellenecektir)

muhteşem..çok seviyorum..çok beğendim demolarınızı..başarıların artarak devamını dilerim..=)

süper grupsunuz sizi turkboard sitesinde tanıtıyorlardı ordan dinlemiştim şarkılarınız çok sağlam sizin hakkınızda albüm çıkacak falan diyorlardı ama gerçeklik payı var mı bilemiyorum

Pazartesi gunu Odtu'de bizi gelip izleyen destekleyen kalabalık topluluga cok tesekkurler.. Ayrıca Odtu MT ye de buradan bir kez daha tesekkur ediyoruz..Cok hos yapıyorlar islerini..

Arkadaslar bir de konser haberimiz war!! :

RUJ 11 Mart Cumartesi(bu cumartesi) gunu Ankara Saklıkent'te İdea Durak ve Catwalk gruplarıyla birlikte sahne alacaktır.. Kapı acılıs 20:30 ..Giris ucreti 7.5 ytl.. Besteler ve Coverlarimizla karsınızda olacagiz.. hep beraber eglenmeye bekliyoruz herkesi cumartesi gecesi..

eminim su an iyice album calismalarina yogunlasmisinizdir ama olur ya yeni cover sarkilar eklerseniz repertuara dredg'den "lechium" derim :D yanlis hatirlamiyorsam dredg'den "It took only a day" caliyordunuz.
neyse benim hala en favori ruj sarkim "exi". ilk bestelerinizden biri galiba...
ruj'a basarilar dilerim

cok tesekkur ederiz americam jesus..

hatırlatma :

RUJ + İdea + Durak + Catwalk

11 Mart Cumartesi gecesi SAklıkent te sahne alıyor..

Kapı acılıs :20:30

Bilet: 7.5 YTL

Bu guzel cumartesi gecesinde eglenmeye beklioruz herkesi..

dsc016668lr.jpg

Umarım R.U.J. hakettiği tanıtımdaki albümüne kısa zamanda ulaşır.Albüm için artık geç kalınmaya başlandığını düşünüyorum,herşey istediğiniz gibi olur umarım,Başarılarınızın devamını dilerim.

Geri