RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

Yrn Ankara Universitesi bahar şenliğinde Ruj grubunu izleme fırsatı bulabilirsiniz.Vega ve Gokselden once .saat 19.15 sularında sahne alıcaz.

Bunun dışında Cumartesi aksamı backstage bardayız .Sevenlere duyurulur

slmlar R.U.J
sizi ankara ünide dinledim..... grup genelinde fena diil ama davulcunzu gercekten cok begendimm teknik anlamında super caliooo ve kesınlıkle grubu sürüklüyoo ne kadar zamandır bırlıkte çalişoosunz bılmıoorum ama vokal gruba yabancı gıbı geldi ses hataları cok fazla ve bence yabancı playlistlerde daha başarılı olur ama yınede eglendik eglendirdinz ...
müzikle kalın .. hatam olduysa affola ...

20 mayıs cumartesi Alev ve Ruj Ankara backstage barda sahne alıcaktır.ayrıntılar bir kaç gun içinde belli olacak.

2 haftadır cumartesi günleri backstage barda program yapmaktayız.ve iki haftadır gostermiş olduğunuz yoğun ilgiden oturu cok teşekkurler.

spider_in_mud demiş ki:
slmlar R.U.J
sizi ankara ünide dinledim..... grup genelinde fena diil ama davulcunzu gercekten cok begendimm teknik anlamında super caliooo ve kesınlıkle grubu sürüklüyoo ne kadar zamandır bırlıkte çalişoosunz bılmıoorum ama vokal gruba yabancı gıbı geldi ses hataları cok fazla ve bence yabancı playlistlerde daha başarılı olur ama yınede eglendik eglendirdinz ...
vokal yabancı zaten cezayirli

ruj a çok teşekkürler şenliliğimizi renklerndirdiği için yaw kusura kamayın size yarım sahne verdik malum:) vala çok güzeldi sahne arkasından izliodum dayanamaıdm öne gittim resimler çektim yolıcam burdan yada biyerden olmadı isoya veririim..:) kolaylar gele...

gene_hoglan demiş ki:
spider_in_mud demiş ki:
slmlar R.U.J
vokal yabancı zaten cezayirli

berezilyalı diyolar walla :kaydim :D

Bu Gece Herkesi 'Alev' li , 'Ruj' lu Backstage Bar a bekleriz.. bilmeyenler icin Alev Almanya dan tesrif eden bir numetal - alternative rock grubu.. Saat 21:30 kapı acılıs .. Giris 15 ytl

arkadaslar cok sagolun dusunceleriniz icin=)=)

konser programımız soyle:

26 Mayıs Cuma Saat:22:00 Bursa ResimliBar

27 Mayıs Cumartesi Backstage Bar - Ankara

1 Haziran Persembe Kırıkkale Uni Bahar Senligi

3 Haziran Cumartesi Backstage Bar -Ankara

16 Haziran Ankara Ataturk Spor Salonu - Oss Kalem Kırma Senligi

her hafta daha da guzellesiyor bar programımız ..sizleri de gormek isteriz..

inanasım gelmiyor nasıl ruj albümü olmaz. kıytırık soundlara bile albüm çıkaran şirketler gözlerini ne zaman açacak merak ediyorum.ruj demoları gerçekten çok harika her şarkıdaki gerek söz gerekse müzik o kadar zenginki buda konuya ve enstrümanlara ruj elemanlarının ne kadar hakim olduğunu gösteriyor.ruj fanı olarak yeni şarkıları 4 gözle bekliyorum.iyiki varsınız konserlerde başarılar.

ruj albüm yapana kadar biz müzik yapmıcaz karar aldık :D

yazık günah cidden + sinir olunası bir durum..ben yeni parçaları dinlemek istiyorm..albüm olursa daha bi mutlu olucam..raftan RUJ albümünü almak..

ruj albümü geldi mi demek istiyorum..

gece gece doluyum biraz kusura bakmayın :)

Geri