RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

odtü konserinizle bir kez daha gösterdiniz ki,ankara rock müzik piyasasında önemli iş yapacak birkaç gruptan birisiniz.elemanların kişisel yetenekleriyle güzel besteler birleşiyor.ortaya çıkan karışım ise çok leziz.çok güzel performansınızdan dolayı tebrik ediyorum sizleri.

soundcheck konusunda ise;
RUJ grubu sahneye çıktı 30 sn kadar bir sürede gitar tonlarını yaptılar.bize de dış sesle ilgilenmek için 20 dakika gibi bir süre kaldı.dış sesin güzel olmasındaki en büyük etken budur...

ruj profesyonellik yolunda en önemli ve gerekli ilk adımları gayet sağlam atmış bir grup bana göre.tabiki de grubun tonları ve ayarları artık oturmuş durumda,bu da onların farkını heryerde belli eder,benim için özellikle.

sevgilerle...

guzel yorumlar için teşekkurler

2 Nisan da biziz de

ruj durak idea + bir grup daha varmıs onu bilmiorum.

konser 14.30 15.00 civarı başlayacak.

herkezi bekleriz.

biziz tunalı hilmi caddesinde mcdonaldsın karşısı,uğur deri nin olduğu bina.

herkese guzel yorumlari icin cok tesekkurler.. kendi capimizda yeni birseyler yapmaya calisiyoruz iste.. :)

2 Nisan Cumartesi

RUJ Konser

Biziz Bar

Durak ve Idea da RUJ dan once sahne alacaklar!!

webreklam.jpg

ya çok üzülerek belirtmek isterim ki galiba ben de kaçıracağım :cry: daha doğrusu kaçırmak zorunda kalacağım,bize de bir organizasyon ayarlanmış o güne :(
23 nisan'a inşallah...
sevgilerle,ruj...

selamlar herkese,

onumuzdeki cumartesi biziz barda sahne aliyoruz. gorunuse gore baya bi katilim olacak gibi saolsun arkadaslar her zaman desteklerini gosteriolar.. kaciracak arkadaslara ise en yakin zamanda biryerlerde bulusmak uzere diorum :)

sevgiler saygilar

bizim konser iptal oldu ama üzülmüyorum aksine kendimi şanslı hissediyorum,kaçırmayacağım biziz organizasyonunu :)

lasttobreathe demiş ki:
23 nisan da saklıkentte pamela ruj idea bir grup daha..ayrıntıları burdan duyuracağız.
23 nisan'daki pamela spence'le beraber sahne alacağınız saklıkent konserinde bir değişiklik mi oldu?saklıkent sitesinde pamela konseri 9 nisan'a alınmış ve sizin adınız da geçmiyor :(
sevgiler...

silent_guitar demiş ki:
bizim konser iptal oldu ama üzülmüyorum aksine kendimi şanslı hissediyorum,kaçırmayacağım biziz organizasyonunu :)

lasttobreathe demiş ki:
23 nisan da saklıkentte pamela ruj idea bir grup daha..ayrıntıları burdan duyuracağız.
23 nisan'daki pamela spence'le beraber sahne alacağınız saklıkent konserinde bir değişiklik mi oldu?saklıkent sitesinde pamela konseri 9 nisan'a alınmış ve sizin adınız da geçmiyor :(
sevgiler...

pamela yerine kurban olcakmış sanırım 23 ünde.kesinleşince burdan duyurucaz ayrıntıları.saygılar

Geri