Line 6 Hd500 Vs Line 6 Hd Pro Rack

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda _Mr_Crowley_ tarafından 24 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Hd 500 ve hd pro rack arasinda kaldim. Kullanan kişilerin yorumlari nedir?
    Hangisini tercih etmeliyim?

2. J-P

J-P

793
    414
    1,705
    Sahnede kullanacaksanız hd500 evde kullanacaksınız hd Pro rack derim

_Mr_Crowley_ bunu beğendi.
  3. EMM

EMM

735
    822
    4,556
    Biri floor-board, biri Rack sistem. Eğer HD Pro modelinin controller'ı varsa eyvallah, diğer türlü elle ayar zor...

4. Peki sitesindeki presetleri her iki cihazda da kullanilabilinir mi? Yani hd500 de yazilmis ve siteye yüklenmiş bir ton, siteden indirilip hd proda da kullanilabilinir mi? Ya da tam tersi?

5. bir hd500 kullanıcısı olarak memnuniyetimi dile getirmeden geçemedim..

6. Hd500x kullanicisiyim, indirilen presetleri her iki cihazda da kullanmak mumkun. HD Edit uygulamasindan kolayca ayarlanabiliyor. Floor her zaman daha avantajli bana kalirsa ;)

7. Digerini bilmiyorum hd500 drive tonlari bildigin cizgifilm gibi.

8. Bende hd400 kullanıyorum vallaha çok memnunum. Ama kendi presetleri hakikaten çok kötü biraz vakit ayırmak gerekiyor diye düşünüyorum.

9. HD400 almaya niyetlenip, biraz daha araştırıp HD500e karar verip, üstüne bunu HD Pro ile kıyaslayıp en sonunda Firehawk FX aldım. Uzunca bir süre de satacağımı düşünmüyorum. Uzun uzun anlatmam çok etkili olmaz, biraz inceleyin eğer ilginizi çekerse yazabilirsiniz bana.

gurkanisevic bunu beğendi.
  10. Prosesörlerin fiyatı çok artmış yahu, ikinci elde 500'e adam akıllı alet yok sahibinden'de :(

11. Doviz artti hersey artti malesef. Hatta artmadi uctu. Ama arada cok uygun fiyata guzel urunler dusuyor .

12. Hocam vah halimize :(

Wasp bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş