Kaotik

Gençler uzun bir tatil döneminden sonra insallah güzel bir konserle sizlere kavusacaz...

Ayrıntılar ilerki günlerde belirtilecektir

O zamana kadar uslu durun

Efem panik yok...

Kaotik & Hamam konseri daha ileri bir tarihe düşünülmekde (gerek konser verilecek mekan gereği gerekse salla patiye gelmesin diye ) çünkü o konser gerçekten güzel olsun istiyoruz...

Ama siz yinede yakın zamanda bir konsere de hazır olun derim ben bir fırsat olursa yaz sezonunu kapatalım diyoruz hep beraber...

Ayrıca seviyoruz avatarlarımızı ;) bu yaştan sonrada imzamıza özlü sözler yazarak genç çılgın rakçı kızların gönlünde taht kurma sevdamızda kalmadı biz otururuz 1a pub ımızda deviriz 70 liği gideriz studyoya çalarız çatır çatır iyi mi :twisted: ayrıca kurt takınca oluyoda biz takıncamı olmuyo anıl beyler allahsız tosbağ :!: :LOL:

Aikanaro demiş ki:
Efem panik yok...
.. bu yaştan sonrada imzamıza özlü sözler yazarak genç çılgın rakçı kızların gönlünde taht kurma sevdamızda kalmadı ..

yazan kişi mbm'in imzası,
KaotiK- Vokal / Gitar, Gazi Warriors-20- You shall not pass!!!

bölelim efendim.
-kaotik (otorite tanımam. çılgınım, engellere sığmam taşarım, grupça da aynı böyleyiz)
-vokal (o kadife sesli kişi benim, duvarlarınızda posterim için yer açın)
-gitar (öldüren gitar tıngırtılarını ben yazıyorum kızlar)
-gazi warriors 20 (ha ayı gibiyimdir vede amerikan köpeğiyim ondan amerikan futboluyla ilgileniyorum (hani güreş?))
-you shall not pass!!! (yani diyor ki, geçemezsin! fantastik bir yapım var öyle geçirmem diyor)

bunların toplamı nedir burak bey, bilakis rakçı kızların gönlünde taht kurmaktır efendim. bunlar bilimsel veriler, şimdi siz bana dil çıkarır binbir maymunlukla gene kızların peşine düşer, rockstarlığınızdan taviz vermessiniz. amma kimse bilmiyor ben biliyorum senin sahillerde kızlara çaldığın o el feneri dansları eşliğindeki "yoksun sen aslındaaa yalnızım bu kumsaldaa" adlı eseri. şimdi çıkıp burda konuşmak kolay.. zaten bu internette yazan çocukların hepsi sivilceli çirkin çocuklar oluyomuş canım, ne işim olur!?

herkese selamlar..
ilk msg ımı yazmanın heyecanı sardı beni: 8)
burakcım onur ben..
konserlerde en önde alakasız tepinen mısırlı kaotiksever 8O :p
hep takip ettigim forumda klip olayını duyunca gaza geldim..
ve evet ben de rol istiyorum efenim..başrol olmasa da olur :LOL:
bu arada şu kayıt da ne bitmez şeymiş..hem özlettiniz kendinizi konser fln yok ortalarda??!! :twisted:
odtü ve if videoları da henüz elimde yok.. :roll:
o kadar gobek attık ortalarda halbuki?
cover ağırlıklı olacak demek..
ama bestelerini unutmamanızı istiyor kamu oyu..lütfen ;)

uzun suredir bu kaotik olayında bi hareketlilik yok yani, bi ara istanbula kadar geliyodu yankıları muziginizin burak bey, reklamını yapıyoduk yavaş yavaş ama nooldu durdu hareket, kaotik bitiyor mu dagılıyor mu soruları akla gelmeye başladı, saygılşar:)

ayrıca avatarımı deiştirmemi isteyenler varsa kalmasını isteyenlerle rekabete sokabilirim kendilerini:) sonucta ben sizin için buradayım, demokratik şartlarda sonuca ulaşalım inşallah Allah'ın izniyle...

ParcalaCucu demiş ki:
ayrıca avatarımı deiştirmemi isteyenler varsa kalmasını isteyenlerle rekabete sokabilirim kendilerini:) sonucta ben sizin için buradayım, demokratik şartlarda sonuca ulaşalım inşallah Allah'ın izniyle...

ÜZÜLÜRSÜN :deli !

Gençler kayıtları sizdenmi saklıycaz sadece bölük pörcük olmasın büyüsü bozulmasın istiyoruz. Ayrıca yollar biter KAOTİK bitmez...

Eksiklerimiz mi? Efenim pek bir üşengeç halimiz var ! Birde çok sık aşık olunuyor bu canına yandığımın gurubunda ;) şöyle herkes bi sağlam kafayla işe veremiyor kendini... Haliylen işler uzuyor... Ciddi adamlarla takılınamıyor, çılgınlardan tiksiniliyor işte bu yüzden sabah akşam geyik yapılıp eve geri dönülüyor. KÖTÜ ÇOK KÖTÜ!!! :twisted:

( cücü ligin 3. maçı koç üniverstesiyle :) görmessem tribünde kırarım :twisted: ben geliyooom!)

olm haber vermiyosun ki sen gelicen de ben seni gormicem mi mnayaga bak!haber ver zamanını ayrıca ben artık turkcell kullanmaya başladım, bu sana bi şey ifade ediyo mu bilmiyorum burak bey!, turkcell numarasını hatırlıyosunuzdur umarım.
Ayrıca bir grup ne zaman usengec oldu o zaman bitti, bu kızlarda adamın iflagını keser, onlara kaptırmamamk lazım. onlar duusunuyo mu kaotigin geleceini hayır dusunmuyolar onlar sadece şeker cukulata sosis sucuk ister:) neyse konusturmayın simdi beni:)

:arrow: sevgili cüneyt kardeşim..o sandıgın onur'um.. 8)
şaşırmaya devam edeceksin çünkü bu adamlar konser verecez diye bizi oyalamaya devam ederlerse,
calmaya calıstıgım gıtarımla beni sahnede gorebılırsın :cigara
:arrow: burak bey biliyorsunuz piyon adlı eserinizi çözdüm!!
gitarımın aglatan tınısıyla farklı bir tad da kattıgımı dusunuyorum ;) gecikmeyin derim şu konser işinde :icelim

ya hocam cıktığınız bir mekan yokmu varsa bizde bilelim dinleyelim eglenip cosalım yani bizi bu tür organizasyon tarzı aktivite daha bilumum seylerden mahrum bırakmayın.teşekkürler

therion69 demiş ki:
ya hocam cıktığınız bir mekan yokmu varsa bizde bilelim dinleyelim eglenip cosalım yani bizi bu tür organizasyon tarzı aktivite daha bilumum seylerden mahrum bırakmayın.teşekkürler

su an program yaptıgımız bir yer yok. kayıtlardan sonra bir bar programı dusunuyoruz.artık bu isten para biz de para kazanmaya baslayalım :) ..

Bide bu aralar kayıt isleriyle ugrasıyoruz,kayıtlar bitsin konserlere devam :).. az kaldı bitcekler insallah.. saygılar...

ParcalaCucu demiş ki:

Cuneyt e selamlar...
ben avatarını begendim abi bence kalsın :LOL:
ha bide dayanamıcam ben gondericem kayıtları sana cuneyt!! :LOL:

meraba abi buraga bırakırsak harbiden olmicak bu iş:)
Tanısamadıkta daha sizinle ya elime gecen fotolardan takip ediyom, gitarıyla sevişen bir gitarist izlenimi oluştu bende ne diyosun bu işe:)
yeni şarkılar varmış haberim yok gonderin lan artık! :evil:

Bu arada onur saz falan vardı nooldu lan o işler?

Geri