Kaotik

Arkadaşlar biziz için bir toplansaydık işimizi sağlama alsaydık gerekli ihtiyaçlarımızı karşılıklı giderseydik sonra şöyle en güzelinden bir konser verseydik hmm? nasıl olur?

himself demiş ki:
LOby demiş ki:
Afişte cidden hoş oldu beaa :p :)

ya yazmayım dedim de çok kişi beyenmiş afişi, şaka mı yapıyorsunuz merak ettim. yapanın elleri dert görmesin ancak o nasıl afiş öyle ya. ha konsere gelicez elimiz mahkum o ayrı.

Ulan sen ne terbıyesız adamsın ne gamsız baykuşsun :twisted:

Oturduğumuz yerden laf atarak olmuyor bu işler kemal bey bize iş lazım kanıt lazım :)

Ayrıca bize hacettepeden gelicek bir gürruh sözünüz var onurla ama hani nerde?

Barışcım sus güzelim sus :)

Burdan tüm kaotiklere geçen sayımda yaklaşık 10 kişi azdık ayıp olmuyor mu?

Türker,abi avatarın super olmus ya. bide sizin hucum kayıt varsa onu turkere verip bana ulastırabilirmisiniz ey kaotikler?? HASTASIYIM KAOTİK'İN!!! :kaydim

sevgili kaotikler..
evet doğrudur getirilecek bir güruh sözümüz olabilir..
ancak..
biz bu insanlara kaotik türkçe müzik yapar ve önemlisi beste çalarlar dedik :cry:
yalancı durumuna düşmek istemeyiz açıkcası 8)
çok mu samimi bir mesaj oldu :LOL:
kaotikgillerden bir ricam da if,odtü ve kanal kayıtın ne kadarı bittiyse o kadarını isterim..soranlara ahan da kaotik budur diyeceim bir kanıt istiyorum..
5 konsere gelene bir bira yok mu şimdi :?:
öptüm hepinizi :X

ulan matematikten yıldızlı F alıyorum konserde benim için "takladayız yine" adlı parçayı çalmanızı istiyorum :p

bu arada adam olun asabımı bozmayın. Çok dertliyim ulan çok.

:zombi :dil :zombi :dil :zombi :dil :zombi :dil

Eğer bugün sahnede yığılıp kalırsam gitarımın blues biraderim çağdaşa vokaldeki yeriminde Sercan ın kardeşi Şafakcığıma verilmesini vasiyet ediyorum...

:kahve

Donuyorum ulaaaann

Geri