Kaotik

çok iyi bir kaotik izledik, en azından izledim, herkesin tekrar ellerine sağlık..

burak: hep hasta ol sen :p

ah aklıma gelmişken..

"CHE" gençliğinin orda olmasını isterdim, konsere giriş çok güzeldi, defalarca yanıtladık ama güzel bir cevap oldu bir anlamda..

tekrar tebrikler.

Bugun süperdiniz arkadaşlar. Bide arada benim gitar olmasaydi işte ozaman tamamdi :). Lan Purak bi ögrenemedin be goç şu oynar-tremololu gitarla çalmayi, okadarda bagardim kaptirken bastirma fazla dige. Wah pedali takilmiş elektro dügün sazi gibi çıktı ses :). Şaka biyana keyfimi yerine getirdiniz, süperdiniz bugun.. Nede olsa Kaotik kalitesi, ama yinede söyleyim dedim..

bizizdeki 4lü konserlerin en iyi gecesiydi bence. kaotik de es keza son zamanın en iyi performansını sundu bizlere (ben niye böyle yazıyorum) neyse iyid, belki de ben gayet alkolsüz olduğumdan dinleyebildim, pek beyendim. keza aynı gece çıkan lobi, deprem de çok iyilerdi. catwalk'a kalamadık, üzgünüz. görüşmek üzere (?bana bişeyler oluyor!)

Ya abi yorgun yorgun zıplattınız bizi orda :) Helal olsun walla :) Neyse arkadaslar cok guzel bi gece gecirdik hepniz sagolun . Yine aynı sahneyi paylasmak dilegiyle . Esen kalın :p :p :)

Vokalin metal zone nuna hayran kaldım.Eski metalci günlerim aklıma geldi:)
Kaotik'i merak ediyordum ve saglam oldukarına kanaat getirdim...
Bu arada Zil ve ayaklıgı için ayrıyetten teşekürrler...

:arrow: Şımartıyorsunuz bizleri :oops: çok sağolun arkadaşlar
:arrow: Ne demiştik iyi veya kötü grup yoktur iyi veya kötü ses sistemi vardır :) işe Tolga abinin elinin değdiği o kadar barizdiki ellerine sağlık... (Biz sadece çaldık ;) )
:arrow: Günün diğer grupları çok güzel performanslar sergilediler kaotik de altda kalmamak ve genel ambiyansı bozmamak için elinden geleni yaptı
:arrow: Şu ana kadar dahilinde olduğum en zevkli ,en güzel organizasyondu

Gruplar birbirine sahip çıktı ve o gün orda 4 ayrı konser yerine 18*00 dan 24*00 a kadar çok leziz bir konser insanlara sunuldu tekrar ellerinize sağlık... Göktuğ ya bu güzel konser için çok teşekkürler...

:arrow: Kaotikgiller sizleri seviyoruz yine yanlız bırakmadınız bizleri :twisted:

:arrow: En önemlisi o gün orda bulunan seyirci kitlesi hem arkadaşlarına destek hemde müzik dinlemek için bir araya gelmişti, gelen herkese çok teşekkürler çünkü kaotik de çok eğlendi...

Burdan lobi deprem ve catwalk la yeniden aynı sahneyi paylaşmak dilegiyle hepinize başarılar arkadaşlar...

Çok izlemek istiyodum ve istiyorum Kaotik'i...umarım daha sağlıklı ve sınavlarımın olmadığı bir vakitte başarıcam bunu... :)okuduklarım ve duyduklarım kadarıyla çok iyi geçmiş konser...tebrik ederim...Başarılar...

KAOTİKE SLM

yaçok merak ediorum bi eşiniz benzeriniz varmı :p yok yok olamaz burak gibi hem sempatik hem yakışıklı sercan gibi efendi ve yakışıklı :LOL: can gibi yufka yürekli ve yakışıklı ;) EeeTürker kadar karizma vede yakışıklı elemanları olan başka GRUP olamaz heralde seviorum sizide müziginizede......

FORUM KURALLARINI OKUMAN GEREKİYOR. TAMAMI BÜYÜK HARFLERLE MESAJ ATMAK KURALLARA AYKIRI.

Grup elemanları çok kalifiye insanlar hepsini taktir ediyorum.Adam gibi adamlar ve ne dediklerini bile düşünerek konuşan insanlar.Bu grupla daha çok iş yapacaga benziyoruz.

Sonsuz başarılar.......

herkese tesekkurler iyi yorumlar icin.. Umariz her konserimiz boyle gecer.. Cikan grupların hepsi cok basarılıydı ve gruplar birbirine sahip cıktı..Cok eglendim, umarim bunun gibi baska organizasyonlar da olur ve yine sahne alırız.. Yorum yapan herkese tekrar tesekkurler!! (mucize sana ayrıca tesekkurler) :) :D

umarım ileride vereceğiniz konserler de hep boyle iyi gecer.gerci kotu gecse de ben gene eglenirim, kaotik'in sahnede olması bile yeter.Bu arada Burakcım gecmis olsun,sanırım orada bunu sana demeyi unuttum.Seni izlerken Jimi Hendrix'in sahnede sonuna kadar savasıp,bayılması aklıma geldi...Sende grubu satmadın,helal olsun...

On0e_SiFFreDDi demiş ki:
gruptakilere basarilar 8)

eywallah Onur!! :D

RBC demiş ki:
umarım ileride vereceğiniz konserler de hep boyle iyi gecer.gerci kotu gecse de ben gene eglenirim, kaotik'in sahnede olması bile yeter.Bu arada Burakcım gecmis olsun,sanırım orada bunu sana demeyi unuttum.Seni izlerken Jimi Hendrix'in sahnede sonuna kadar savasıp,bayılması aklıma geldi...Sende grubu satmadın,helal olsun...

kocsun Barisim!! :yaratik

arkadaslar tebrik ederim. İlk izledigimden daha iyiydi ses konusunda. Bi de belli bi sahne adabınız var bu cok güzel birsey ayrıca giris konusmasına da saygı duydum bir de

'huaaaaaa aaaa oooo jeremy spoke in class todaaaaaaay' eyvallah...

basarılar

Geri