Rockfabrik Effects

Sevgili @izzzyy

Önemli bir soru daha, bir yandan pedal tamiri de yapacak mısınız, yapsanız süper olur... :love:

Sevgiler ve saygılar...

Aslında onarım konusunda iyi iş insanlar var ülkede, piyasada küçük olduğu için çok fazla onların alanına girmek istemiyoruz. Ama ihtiyaç olursa çok ta gomulmemek üzere bizzat ben yardımcı olmaya çalışırım, zira kendi telefonumu tamir ettiğim duyulunca eşin sayısız telefon tamir etmek zorunda kalmıştım Öyle de olsun istemiyorum.

Merakla beklenir :) henüz çizimleri yapılmadıysa şöyle piramitli firavunlu Bir çizim yakışır ona :) mindAbuse çizimleri çok high gain uygun ve çok başarılı buldum eminim od içinde güzel çizimler olacaktır
Içi dışı sanat kokmalı anlayışımız her zaman bu şekilde olacak, pedal üzerine kuru kuru yazı yazıp geçmek içimizden gelmiyor. Biraz kazanırsak hemen onun tasarım işine girisilecek zaten

@izzy tek beklentim pedaldan Twin Reverb'u Mesa'ya donusturmesi. Eski kafali gibi break up amfiyi sature edecek bir sey degil, pure clean amfiyi canavara donusturecek bir sey.

Abi bitmez bu işler. Sonra Vibro Amp'ı Plexi yapsın, EVH'yı Blackface'e dönüştürsün, MG Marshall'a lamba eklesin onu da Soldano yapsın, bir de 100 watt amfiyi 0,00025 watta kayıpsız düşürsün. Aklını oynatır çocuk :)

@izzy tek beklentim pedaldan Twin Reverb'u Mesa'ya donusturmesi. Eski kafali gibi break up amfiyi sature edecek bir sey degil, pure clean amfiyi canavara donusturecek bir sey.
Pedalı full volume de dahi ampliyi sature etmeyecek şekilde tasarladık, yani gelen distortion tamamen pedal tarafından üretiliyor. Tek ihtiyaç iyi bir clean, ayrıca pedal ayni zamanda bir preamp olarak tasarladığı icin direk power ampliye de girebilirsiniz.

Higain amfi kullanmama rağmen benim bile avuçlarımı kaşındırdı. :D
Vatana millete hayırlı olsun!

images 6.jpg

Çok teşekkür ederim öncelikle, şu anda prototipleri hazır çok garip bir wah ile, çok garip bir overdrive pedalımız var. Garip dememin sebebi şu, piyasada gördüğümüz eksiklere göre tasarım parametrelerini belirleyerek başlıyoruz her tasarıma bizi şaşırttığı zaman oldu diyoruz :D İşler iyi giderse bundan sonra overdrive pedalı piyasada olacak, wah kutularını bulmak oldukça güç bu yüzden şimdilik onu yapmayı düşünmüyoruz, sadece istek üzerine olabilir.
Çok garip wahin ilk müşterisi benim, madem rezervasyon imkanı var.. :) Drive pedalını zaten aldım sayiyorum, ben illa drive amfiden gelsin istiyorum gerci, bu pedalla bu aliskanligi yiktim ( n ) yiktim ( n ) yoksa daha da drive pedali kullanmam herhalde. Hamdolsun abdestimiz hep taze @hackeiommi gibi tube screamer'a ihtiyacımız yok ...

Son düzenleme:
Mind Abuse pedalının prototipini Geo Luthier'de deneme fırsatım olmuştu gerçekten tüm beklentileri karşılayacak kalitede bir distortion pedalı geliyor arkadaşlar...ilk sipariş konusunda sanırım mind abuse da 1. sırada ben varım mayıs hazirandan önce @izzzyy ile konuşmuş olanınız yoksa :) zaten mind abuse geliyor diye amptweaker tight metal pro pedalımı sattım tatile gitmeden :)

Bu gelişmeler üzerine bir turkrock sonbahar istanbul buluşması tertiplemek gerekir herhalde...o başlığı da bulup yeşillendirelim...

Çok garip wahin ilk müşterisi benim, madem rezervasyon imkanı var.. :) Drive pedalını zaten aldım sayiyorum, ben illa drive amfiden gelsin istiyorum gerci, bu pedalla bu aliskanligi yiktim ( n ) yiktim ( n ) yoksa daha da drive pedali kullanmam herhalde. Hamdolsun abdestimiz hep taze @hackeiommi gibi tube screamer'a ihtiyacımız yok ...
Ben de drive hep ampliden gelsin istiyordum, artık baya kullanmıyorum ampli drive ını. Ama bu tamamen benim subjektif yorumum :D

Geri