Kendinden Prensli At - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda ankhstar tarafından 22 Mart 2007 tarihinde açılan konu

1. Blues... Hendrix... vs...

Süleyman Bağcıoğlu, Trip üyelerinden Hakan ve Bülent ile yine coşturuyor.

Her Pazartesi IF
    Her Çarşamba YOLCU

2. isim süper zaten süleyman abi varsa yine harika olcaktır ortam başarılar saygılar

3. "kendinden prensli beyaz at" sanırım cenk ve erdem'in esprisiydi, daha doğrusu ben onlardan duymuştum ilk :D kendilerinin hastasıyız :D

4. Süleyman the guitarist varsa tamamdır bu iş...

5. İsim hafızada kalıcı ama söylemesi zor. Trip ve In Rock'tan farklı olmuş biraz. Ama müzik harikulade... Ne isim koyarsan koy...

6. cenk ve erdem espırınden grup yapmıs admalar ne dıyeyım siz yakında humuntaz veya boksör fıkrası dıye grupta kurarsınız te allam ya

7. İlk performanslarını dinledim... %50 Trip + &50 Süleyman. Trip özleyenlere yeni bir tat...

8. Kadro sağlam..Kaliteli bişeylerin çıkacağı belli..Dinleyelim ozaman ;) Kolay gelsin..
    Saygılar..

9. Bu gece Yolcu performansı var. Gece 24:00'ten sonra. Herkesi bekleriz...

10. ohoo kadroya bak...dinlemek lazım...

11. süleyman abi warsa isim önemlimi hele bide trip üyeleri katkı sağlamıssa konusulacak pek fazla bişey yok sadece dinlemek lasım

12. başarılar...

daphne

13. All star gibi bu da kardeşim :D 8)

14. kıyak ekip

15. Kendinden Prensli At Çarşamba saat 00:00'da Yolcu'da...

16. Bu akşam bir yolunu bulup If Performence Hall da dinleyeceğim.
    Ah ah tam bana göre Kendinden Prensli At :wink: ya isim çok uzun KPS kısaltsam bu sefer KPSS katılıyormuşum gibi olacak.

17. Süper müzik süper grup. Henüz IF'te dinleyemedim ama Yolcu performansları muhteşem.

Yolcu'yu tüm olumsuzluklara rağmen giriştiği misyon için kutlamak lazım. Haftanın hergünü müzik var ve kaliteli... SSK'ya rağmen, parasızlıklarına rağmen hergün bir barın kapandığı ortamda işlerini sulandırmadan "Kendinden Atlı Prens" "Starfish" "In Rock" "Tuşe" gibi gruplara yer verdiler. Ve anladığım o ki bu gruplar başka barlarda çaldıklarından biraz daha fazla "Rock" yapıyorlar burada...

18. "Kendinden Prensli At" herhalde...

Bizler Guru, Gestapo, Hard Luck, Echoes, ve Karakedi'yi de çok severiz. Onlar da kaliteli...

Samimiyetiniz için teşekkürler.

19. muhteşem bir performans. Teşekkürler...

Bu Sayfayı Paylaş