Cin Seddi

Bu arada görüyorum ki yanlışlıkla iki kere göndermişim aynı mesajı gönderemediğimi zannedip, kusura bakmayın. Nacizane benim de bir önerim olabilir. Foo fighters çalabilirsiniz belki. Yolcu'da rastladığım zaman çalmışlığınız vardı hatta. CICINN CICINN CICICINN "All my life I can searching for something....

HERKESE İYİ BAYRAMLAR

Dün gece Biziz'de bizlere yine çok eğlenceli ve çok zevkli bir program geçirten bizimle eğlenip coşan ve bizi de coşturan seyircilerimize çok teşekkür ederiz. Herkesin bayramını kutlarım. Tekrar görüşmek üzere. Bu arada bayram nedeniyle bayramın 3. günü SALI Akşamı YOLCU BAR' dayız. Herkesi bekliyoruz. Görüşmek dileğiyle...

Bekliyoruz Sevgili Lobi...
Arkadaşlar biraz geç olacak belki haber için fakat bu akşam (PAZAR) BİZİZ BAR'da (Tunalı Hilmi Cad.) 23.30'da programımız var.
Gelebilen herkesi bekleriz.

özlem ben ebru tuna nın eşi valla aksam aksam net e girdik mesajda programınızın oldugunu yazmişsınız tüm gücümle tuna yı kandırmaya çalişıyorum belki geliriz...
gelemezsekte size başarılar...

Teşekkürler Ponza. Pazar günü konserinizde görüşürüz. Yolcu'da bizi izleyen herkese teşekkürler. Tekrar Yolcu sahnesinde olmak keyifliydi gerçekten.

selam,
Davulcumuzun serçe parmağı kırıldığı ve bütün eli alçıda olduğu için Cumartesi Biziz'de olamayacağız. (el)imizde olmayan bu sebep için üzgünüz...En yakın zamanda görüşmek üzere...

arkadaslar merhaba,ben trakya tıp 4 ten serkan burç
üniversitemizde bir rock topluluğumuz var
ve10-15 amatör grubun katılacağı bir rock festivali duzenlemeyi planlıyoruz okulumuzda 500 kişilik bir kultur merkezimiz mevcut
gidiş dönüş masraf-yemek ve kalacak yeri temin ederiz
daha başka ne gibi istekleriniz var lutfen bana ulaşın
[email protected]

evet çok geçmiş olsun bu arada pazar günü gelip desteklediğiniz ve bizlere çok yardımcı olduğunuz için sonsuz teşşekkürler cumartesi görüşmek üzere...

slm özlemcim..

özlem sen süpersin ya.mehmetten öğrendim artık yolcuda programınız olmıcakmış.haftaya cmt hepberaber gelicez.aylar sonra senle tanışıp sohbet etmek isterim açıkcası.. yolcuda yeniden başlamanızı da isterdim hani. duygu ;)

Geri