Cin Seddi

İlerde başarılı olcağınıza inanaıyorum hacettepe yeşil vadi deki konseriniz guzeldi..basçı ceylan gibi sekiyodu sahnede :) vokaliniz de cok basarılı..bu hafta biziz deki konserinize gelemedim ama en kısa zamanda gelicem..Başarılar

Arkadaşlar yarın itibariyle roxy 'de olucaksınız..çok çok başarılar diliyorum...daha önce dilemiştim ama burdan da bi son kez dilemek istedim hadi kolay gelsin:) özlemcim sesine kuvvet..diğer arkadaşların da bileğine kuvvet diyorum artık:) zeynep(fungu)

Gitaristiniz Tunç'un diğer grubunun konserinin haberini burada yayınlamamın bir sakıncası yok sanırım. Roxy'de başarılar...

Rocka Rock Konseri 2

Klasik 80'lerin Rock müziğinden tutun da alternatif tarza kadar türleri içinde bulunduran bir konser olacaktır.

Tarih: 15 Mayıs 2005 PAZAR

Yer: Yolcu Rock Bar (Sakarya Cad. Hosta Piknik Üstü)

Kapı Açılış: 17:00 (Gruplar saat 17:15 gibi sahne almaya başlarlar.)

Gruplar: (Sırasıyla)

Gryllus (Guns'n Roses'dan Guano Apes'e kadar değişik şarkılar çalan bayan vokalli alternatif, rock grubu. İlk sırada sizi coşturacak.)

Josef K. (Son günlerde değişik yerlerde boy gösteren ve adını sıkça duyuran grup. Dikkatleri üzerlerine çekiyorlar.)

Fondue (Eskiden barda programlarda çalan ve yeniden canlanan grup, Michael Jackson'dan In flames'e kadar birçok şey çalıyorlar, müziklerini sertlikle de sentezliyorlar.)

Purple Rain (Yolcu Rock Bar'da eskiden program yapmakta olan grup. Düzenlenen Deep Purple gecesinde de sahne almışlardı. Deep Purple, Rainbow, Dio gibi gruplardan coverlar dinleyeceksiniz.)

Giriş: 5 YTL

Haydi herkes konsere...

istanbuldan sadece ben döndüm...diğer arkadaşlarım yarın Ankarada olacaklar...güzel çaldığımız kanaatindeyim... bakalım artık herşeyin hayırlısı

Biz de karşılaştık kendileriyle...Saolsunlar izlemeye de geldiler...Biz zaten çok seviyoruz kendilerini :)=
Beni teselli ettiler hatta olm sert olsun daha iyi falan diye :)=

Başarılaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrr......

selam,herkese merhabaaaaaa,
organizasyon güzeldi,oradaki herkese;bizizmle ilgilenen Mustafa Bey'e,vestiyerdeki görevliye,soundcheck'i itinayla yapan adını bilmediğimiz şahsa teşekkür ederiz...
Sahnede neler yaşadığımızı pek hatırlamıyorum,gerçekten çok heyecanlıydık o heyecandan yorgunluğumuzu bile farketmedik ve sahne hayal gibi geçti...elimizden geleni yaptık,ertesi günümüzü istanbul'da geçirdik,heryeri dolaştık,martılara simit attık vs. :) gece roxy'ye dönüp soulitary'i izledik ve Ankara'dan tanıdık birilerini görmek çok güzeldi,sahnede çok iyiydiler...Anlatacak çok şey var ama yorgunluktan yazamıyorum,akşam Garage'dayız ...

herkese merabalar....şenlikler kapsamında yarın Gazi Üniv Müh-Mim Fakületsinde saat 17:00 de sahne alacağız...arkadan da Kurban ile beraber çoşacağız......sonra da BİZİZ'deyiz orda da çostuktan sonra Pazar gününü uyuyarak geçirebiliriz:)

arkadaşlar slm ben özgür (sakın hangi özgür demeyin eski davulcunuz :) )uzun süredir görüşemedik ama unutuldunuz sanmayın sakın.sebnem ferah dinliyordum eski günleri hatırladım bi msj atıyım dedim....sizlerle çok güzel günlerimiz oldu hepinizi çok özledim grupta çok güzel gelişmeler olmuş başarılarınız daimi olur inşallah 19 mayıs ta askerliği bitiriyorum perşembe günü ankara da olucam yanınıza gelicem inşallah.hepinizi kocamaaan öpüyorum görüşmek üzere....

selam cin seddi
Sizin için bu forma girip yazdığım ilk şey sizdeki ışığı görmemdi.Güzel şeyler yapıyorsunuz en güzeli çok mütevazi insanlardan kurulu olmanız.Özlem seninle tanışmak gerçekten güzeldi,güzel bir sese sahip olduğun kadar çok da güleryüzlü ve sıcaksın.Bu sıcaklığınız sahnenize de yansıyor,yani öööle tepelerden falan bakmıyorsunuz...:)Güzel günlerin sizi beklediği inancındayım yarışma ya da değil ne demiş Kurban kardeşlerimiz"müziğin yarışı mı olur".umarım sizi bestelerinizle yakında dinleme fırsatı doğar bu hafta çaldıklarınız gerçekten güzel olmuştu.
Kendinize çok iyi bakınız yolunuz açık olsun...

---özgüüüüüüüüüür evet tekrar görüşelim çok memnun olduk gerçekten çok sağol emeklerin yadsınamaz:)
---allerji çok sağol şaşırttın bizi,sevdim bu sözü "müziğin yarışı mı olur" .
---Eveeeet yarın GAZİ MÜH-MİM'deyiz,17:00'de,hava çok soğuk ve yağmurlu:) "Bahar Şenliği"adının "Geleneksel yağmur şenliği" olarak değiştirlmesini talep ediyorum...

Biz de Gazi'de ilk defa sizleri dinleyebildik. Purple Rain'ın gitarcısını ve dans eden bassçısını :) tekrar görmek güzeldi, diğer üyeleriniz de çok iyiydi. Sizleri tekrar dinlemek için Biziz'e kesinlikle geliriz. Tebrikler.

selam,herkese çok teşekkürler ve bir şenlik programı daha var...
17 Mayıs Salı yani yarın saat 4 ya da 5 gibi Hacettepe'deyiz... Görüşmek üzere...

Geri