Cin Seddi

Arkadaşlar yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederiz. Birilerine ulaşmak gerçekten müziği anlamlı kılanlardan. Herkese başarılar...
Can'cım seni çok özledik, merak ettik, çabucak iyileş, artık ağrı çekmeyeceğine çok seviniyorum oh be...
sevgiler...
Not: c.tesi için kesin bir bilgiye ulaşmış değiliz, en kısa zamanda haber vereceğiz...

17 aralik cumartesi GARAGE Rock Fest

Kapı açılış 14:00

U.P.O - A.B.E.S - Cin seddi - Dem - Tuşe - Zıwana -altısekiz

giriş 7.50 ytl ilk içki dahil...

saygılar...

Garage rock fest’in line-up sırası bu şekilde mi olacak? Yani U.P.O’yla başlayıp altısekizle’mi biticek? :? Eğer böyleyse biraz (biraz mı?) saçma bence! Cin Seddi ve Tuşe’nin yer aldığı bir etkinlikte altısekiz’in headliner olarak çıkmasından daha A.B.E.S ne olabilir ki? :LOL:

internalhealing demiş ki:
Garage rock fest’in line-up sırası bu şekilde mi olacak? Yani U.P.O’yla başlayıp altısekizle’mi biticek? :? Eğer böyleyse biraz (biraz mı?) saçma bence! Cin Seddi ve Tuşe’nin yer aldığı bir etkinlikte altısekiz’in headliner olarak çıkmasından daha A.B.E.S ne olabilir ki? :LOL:
ya yazmicam cevap vermicem diorum zorla konuşturuyosunuz adamı hayır sıra öyle olmayacak ama EVET günün head gurubu altısekiz bundan neden rahatsızlık duydun?

arkadaşlar yolunuz açık,herşey gönlünüzce olsun..sizi bikere dinledim ama o gece hala aklımd..bu gün yine garaja gittim sizi dinlemek ümidiyle ama aptal sapan bi grup vardı neyse sizi dinleyemesemde gönlüm hep sizinle :p inşallah istediğiniz neyse onu yaparsınız ve yaptığınız müzikle mutlu olmayı başarırsınız :p ;) kolay gele...

:metalhead heavy metal :metalhead

yani artık grup için yorum yapmaya gerek yok sanırım bayağı kanıtlandı ne olduğu..3 senedir dinliyorum valla ve 33 sene daha dinlerim,bu arada oktay da gruba yakıştı valla hayırlı olsun :D

...
alpago demiş ki:
arkadaşlar yolunuz açık,herşey gönlünüzce olsun..sizi bikere dinledim ama o gece hala aklımd..bu gün yine garaja gittim sizi dinlemek ümidiyle ama aptal sapan bi grup vardı neyse sizi dinleyemesemde gönlüm hep sizinle :p inşallah istediğiniz neyse onu yaparsınız ve yaptığınız müzikle mutlu olmayı başarırsınız :p ;) kolay gele...

:metalhead heavy metal :metalhead

sevgili alpago desteğini hissetmek güzel gerçekten, umarım tekrar görüşürüz ,size konserlerinizde başarılar ;)

mithra demiş ki:
yani artık grup için yorum yapmaya gerek yok sanırım bayağı kanıtlandı ne olduğu..3 senedir dinliyorum valla ve 33 sene daha dinlerim,bu arada oktay da gruba yakıştı valla hayırlı olsun :D

çok teşekkür ederiz nice uzun yıllara hep birlikte :metal , evet hayırlı uğurlu olsun ama Umut'u unutmayalım lütfen ;) :) bu arada askerliğini İstanbul'da yapacakmış, yedek subaymış, sen de kendine iyi bak Umut. ;) :elsalla

Tushe_Gokhan demiş ki:
Sevgili cinler var mısınız bir konsere? şöyle siz biz 440 ortaya karışık eğlence...

Bu arada ufuğu kardeşim gibi severim bilirsiniz...
:p ya işte böyle dağılırsak konser vermek zorunda kalırız :evil: ...görüşelim

Hayat ve Aşk olarak hemen düzeltelim....:)

iyi dilekleriniz için grupça teşekkürler...

sevgili can....yılbaşında (şu an için) dinlenmeyi düşünüyoruz...ama gene de belli olmaz...

Sahneyi paylaştığımız dostlarımıza önce selamlar,sonra ise çok çok teşekkürler..İyi grup,kaliteli ve egosuz insanlar..Sahneye çıkmamıza 5 dk. kala yaşadığımız sorun sırasında (Bursa-Ankara arası -4 derecede ne amfi kalmış ne de bass gitarın sapı) kendilerine ricalarımızda hiç düşünmeden bize yardımcı olan Oktay(bass) ve Uğur (elektro) kardeşlerime ve tüm Cin Seddi'ne sevgiler ve tekrar tekrar teşekkürler...
Bu arada Oktay kardeşim gerçekten değerli bass'ını(hayran kaldım solemeden edemicem) emanet etti ama sahnede pek de rastlanmıcak bi sorun yaşadık..Programın ortasında hem Mi hem La teli koptu..Kardeşcim kusuruma bakma,talihsizlik,tellerin miyadı dolmuş,Ankara'ya ayak basar basmaz telafi edicem..
Cin Seddi'yle nice sahnelere..Başarılar dostlar..

cin seddi üyeleri adına güzel bi haberim var alanya da hayat ve aşk adlı bir parçanızı bir cafede çaldırtıyorum tanıyanınız oldu burada baya diyebilirim kaydı isteyenler de oldu baya...başarılar...

bazittirici demiş ki:
"hayat ve aşk" şarkınızı dinledim ve gerçekten harikaa ;)
tüm şarkılarınıza ulaşmak istiyorum çok mu şey istiyorum acaba :D
başarılarr....
çok teşekkürler, şu anda şarkılarımızı internete koymayı düşünmüyoruz ancak cinseddi.com sitemizi güncelledikten sonra bu şarkıya çektiğimiz nacizhane demo-klibimizi yayınlamak istiyoruz. Olabilir mi acaba? ;)
Çanakkale'ye sevgiler...

hako demiş ki:
Sahneyi paylaştığımız dostlarımıza önce selamlar,sonra ise çok çok teşekkürler..İyi grup,kaliteli ve egosuz insanlar..Sahneye çıkmamıza 5 dk. kala yaşadığımız sorun sırasında (Bursa-Ankara arası -4 derecede ne amfi kalmış ne de bass gitarın sapı) kendilerine ricalarımızda hiç düşünmeden bize yardımcı olan Oktay(bass) ve Uğur (elektro) kardeşlerime ve tüm Cin Seddi'ne sevgiler ve tekrar tekrar teşekkürler...
Bu arada Oktay kardeşim gerçekten değerli bass'ını(hayran kaldım solemeden edemicem) emanet etti ama sahnede pek de rastlanmıcak bi sorun yaşadık..Programın ortasında hem Mi hem La teli koptu..Kardeşcim kusuruma bakma,talihsizlik,tellerin miyadı dolmuş,Ankara'ya ayak basar basmaz telafi edicem..
Cin Seddi'yle nice sahnelere..Başarılar dostlar..
sevgili hako gerçekten talihsizlik olmuş, neyse programı tamamlayabildiyseniz sorun yok, o basa sürekli bişiler oluyor zaten(inşallah Oktay çok üzülmemiştir) görmüşsündür sen de üzerindeki kırığı daha çalışmamızın ilk gününde oluştu, yıldızı düşük bir grubuz biz :) ...umarım yeni yıl size bol şans getirir ve yine birlikte oluruz...Kendinize iyi bakın...Daha veda etmiyorum bak...

phicoz demiş ki:
cin seddi üyeleri adına güzel bi haberim var alanya da hayat ve aşk adlı bir parçanızı bir cafede çaldırtıyorum tanıyanınız oldu burada baya diyebilirim kaydı isteyenler de oldu baya...başarılar...
bu gerçekten çok güzel bir haber,umarım canlı canlı da görüşürüz... Alanya'ya sevgiler...

cuma günü çok özeldi arkadaşlar hepiniz sağolun...sizleri alkışlıyoruz :alkıs görüşmek üzere... :metal sevgiler...

Herkese merhabalar. Herkese iyi dilekleri, olumlu görüşleri için teşekkürler. Sevgili arkadaşlar, bu hafta Garaj'da bizden kaynaklanmayan :?: :!: nedenlerden :bilmem dolayı çıkmıyoruz. Bilgilerinize sunarız.

öncelikle selamlar....baktım msj sayımız 999 olmuş...bu mesajı yazayım dedim....
şu ana kadar bu kadar mesajın tamamen müzikle ve yaptıklarımızla ilgili olması, forumumuzun bu kadar mesaj içinde düzeyli ,seviyeli ve saygılı bi şekilde bu kadar mesajı biriktirmesi beni oldukça memnun etti....
bu bile BANA GÖRE bizim müzikal anlamda doğru yolda ve grupça karakter anlamında doğru olduğumuzun ufak bi göstergesidir....HERKESE desteklerinden dolayı grubum adına teşekkür ederim...

uzuuuuuuuun bir aradan sonra meraba hepinize,
mekan değiştirmişsiniz isabet olmuş garaj fena bir mekan değil
cuma günleri baya iyi olmuş izledim orada sizi 4-5 kere,
niye bu cuma yoksunuz,
ne bu kardeşim sürekli grup değiştirmek dene dene neyi deniyosun hangisi daha ucuza çıkacak diye mi?
grup öyle çok ki şimdi gidince onlardan birini görürsem şaşırmıcam artık ya da herneyse gayet iyi gidiyorsunuz,
yeni yıl size bol ilham ve şans getirsin!

Geri