Cin Seddi

merhaba hayat ve aşk adlı şarkınızı dinledim yazmadan edemeyecektim hakikaten çok hoş bir beste ve kayıt oldukça profesyonelce.çift vokal kayıtları çok başarıyla yapılmış.tebrik ederim,bu ruh ve heyecanla devam etmenizi diliyorum.başarılar

çoook teşekkürlerr :) :roll:

yarın Ankara Atatürk Anadolu Lisesi 2007 Yaz şenliklerinde sahne alacağız. Saat 17:00'da, ardından Bulutsuzluk Özlemi var.
Biletleri İmge Kitabevi, Trio Müzik, Studyo Feedback ve Atatürk Anadolu Lisesi'nden temin edebilirsiniz.
Adres: Konya Çiftlik Yolu Kavşağı
Başkent Öğretmenevi Arkası
Beşevler/ANKARA
Görüşmek üzere...

merhaba arkadaslar..
Ankara Yenimahalle Gençlik Merkezi'nde yaz dönemi davul dersleri başlamıştır.ilgilenen arkadaşlar bana cep telefonumdan ulaşabilirler.fiyat oldukça uygun haftada bir saat aylık 60 ytl.ancak birçok faaliyet bir arada yürütüldüğü için öğrenci sayımız kısıtlı olacaktır..Dersler hafta içi çarşamba ve perşembe günleri yapılmakta, telafi ve etüdlerle desteklenmektedir..

iletişim için cep numaram Ufuk Bulut:0505 922 05 56

herkese müzik dolu günler..
Yenimahalle Gençlik Merkezi Ragıp Tüzün Caddesi eski dispanser binasının altındadır...

oo sevgili Barış tüm Aura'ya cok cok selamlar. Tabi ki geliriz. Görüşmek üzere. Bekliyoruz. Kolay gelsin sizlere.

Sevgili arkadaşlar If konserimiz 1 hafta sonrasına yani 7 Temmuz Cumartesi günü'ne alınmıştır.

Buradan bunu duyuralım 7 Temmuz Cumartesi If 'de görüşmek dileğiyle.

En yakın konser etkinliklerimiz;

1 Temmuz Pazar 222Park (23:00) - ESKİŞEHİR
6 Temmuz Cuma Çubuklu Hayal Kahvesi (KARGO ile) (22:00) - İSTANBUL
7 Temmuz Cumartesi IF Performance Hall (22:30) - ANKARA

Bu arada aşağıdaki linkde bazılarını bizim, bazılarını ise bizim dışımızdaki tanıdığımız veya tanımadığımız arkadaşlarımızın koyduğu videolar (Hayat ve Aşk, Bu Rüya, Stop Cover, Faithfulness Cover, Manga-CinSeddi(özlem) Dursun Zaman, konser görüntüleri,klip vs. ) bulunmakta...

www.youtube.com/results?search_query=cin+seddi

Aşağıdaki linklerden de şarkılarımıza, videolarımıza, fotoğraflarımıza gözatabilirsiniz ve forumlara katılabilirsiniz. bu hafta içinde bestelerimizden birini daha bu linklere ekliyeceğiz, beğenmeniz dileğiyle.....

www.cinseddi.com
www.myspace.com/cinseddi
http://cinseddi.rockmekan.com

şimdilik bu kadar...görüşmek üzere....

Haftaya Ege'de bir konserimiz olacak..tarihi kesinleşince duyurmak üzere ve görüşmek üzere :)

bu arada dün geceki If konserinde çaldığımız bestelerimize gösterilen tepki çok güzeldi...herkeslere teşekkürler....

If konseri çok güzeldi:) tüm konserlerde oldugu gbi bunda da çok eğlendik:) besteler harika artık albüm zamanı yahu:)

Ben sadece Youtube'dan ve de internette dolaşırken bulursam demolarınızı dinledim gayet hoş ve de çok güzel müzik yapıyorsunuz.. TBRKLR :D:D:D:D

Geri