Cin Seddi

Önce Soulitary şimdi Cin Seddi.... arkadaşlar yolunuz açık olsun, çok tebrikler, çok sevindim sizin adınıza (kıskandım da biraz :)) Umarım herşey çok güzel olur. Gidin de gösterin nası müzik yapıldığını.

Roxy'dekiler akıllanmaya mı başladı ne?

Tebrikler Cin Seddi. Biraz geç oldu eşekliğime verin. Ama Cin Seddi yıkacak orayı. Favorim sizsiniz, hakediyorsunuz. Sahne duruşunuz, Özlemin sesi, Uğur'un besteleri, Umut'un sahne şovu, Tunç Hoca'nın tekniğiyle, bu başarıyı hak ediyorsunuz başarılar...

Cin Seddi'ne konser haberimizi burada ileteyim :) gerçi okulda kağıtları tutuştururum ben elinize ama :)

Metal Day #5: Metal Party
Tarih: 8 Mayıs 2005 PAZAR

Yer: Biziz Rock Bar

Kapı Açılış: 14:00 (Gruplar yaklaşık saat 14.30 15:00 gibi sahne almaya başlayacaklar.)

Gruplar: (Sırasıyla)

KaraLeke (Yeni fakat heavy metal için ışık veren bir grup olarak ilk sırada sizi ısındıracaklar.)

Eren Kömürlü Band (Çok konuşulan ve birçok insanın merakla izlemek istediği bir gitarist ve grubu.)

SouliTarY (Yıllardır çizgisini bozmadan koruyan,gerek enerjisi gerek sahnesi gerek besteleri olsun işini en iyi biçimde yapmaya çalışan ve 10. Roxy Müzik Yarışmasında FİNALe kalan SouliTarY elemeler öncesi bu konserde sizinle.)

Magick (Yılların eskitemediği Türkiye'nin en iyi thrash/heavy metal gruplarından olan, mükemmel besteleri ve başarıyla coverladıkları şarkılarıyla Magick uzun bir aradan sonra Ankara'da tekrar sevenleriyle birlikte.)

Crossfire (Türkiye'nin en iyi power-thrash gruplarından olan Crossfire başarılı albümleri sonrası ilk Ankara konseriyle sizleri ve Nightwolves'larını unutulmayacak bir enerji ve müzik ziyafetine bekliyor.)

Giriş: 5 YTL
Bira: 2.5 YTL

Geri