Alt

geçenlerde dreamtv'de siyahın klibini izledim.. sevindiğimi söylememem.. klip kötü mü? hayır değil.. gayet başarılı güzel bi klip olmuş.. fakat sevinmedim işte alt'ın dreamtv'de klibinin çıkmasına :/

Siyah şarkılarını çok beğeniyorum..klibi izledim ama baya oldu tam hatırlamıyorum nasıl bi şeydi unuttum...Ayrıca Kırılgan Melek şarkılarını da beğendim...

BeeLZeBuL demiş ki:
geçenlerde dreamtv'de siyahın klibini izledim.. sevindiğimi söylememem.. klip kötü mü? hayır değil.. gayet başarılı güzel bi klip olmuş.. fakat sevinmedim işte alt'ın dreamtv'de klibinin çıkmasına :/

tuhaf!

sana özel kalmalarını falan mı istiyodun.bunu biraz açabilir misin.paylaşımcı olalım arkadaşlar.bencil olmamak lazım :roll:

egexxxx demiş ki:
albüm değil bence albüm diyemeyiz çünkü kayıtların çok daha profesyomel olması gerekli...

Bence kayıtlar albüm kalitesinde.Demo demek de ayıp olur o zaman(senin yorumuna göre) .O kadar uğtaştılar.Neler yaşadıklarını biz bilemeyiz.Ama albüm demek yapılanların hakkının verilmesi için doğru bi kelime.

alt ın tüm şarkılarını vecd halinde dinliyor olmamı grubun müzikal kalitesine ve hüznün dibine vurmuş güftelere bağlıyorum, bağladım. siyah ın yeni versiyonu da bir harika olmuş, söylemeden geçemem. bu şarkının her altseverde yeri ayrı gibi görünüyor zaten : ) başarılarınızın devamını diliyorum, kolay gelsin...

pudding demiş ki:
egexxxx demiş ki:
albüm değil bence albüm diyemeyiz çünkü kayıtların çok daha profesyomel olması gerekli...

Bence kayıtlar albüm kalitesinde.Demo demek de ayıp olur o zaman(senin yorumuna göre) .O kadar uğtaştılar.Neler yaşadıklarını biz bilemeyiz.Ama albüm demek yapılanların hakkının verilmesi için doğru bi kelime.
kesinlikle haklısın neler çektiler bilemeyiz ve ortada emek var ama kayıtlar daha iyi olabilirdi ama maddi durumada bakmak lazım. yinede alt herşeye rağman çok iyi.

bence alt amatör grupların içinde albüm yapabilecek bi kaç gruptan biri deli gömleği cemiyette pişiyorum belki bi iki tane daha vardır bunlardan biri de alt demolarını da baya tuttum her nekadar demo demek istemeselerde amatör ruhunuzu heç kaybetmeyin

yaaa bu siteyi daa önce bulmadığıma üsülüorum heee gerçekten güsel bi site nese alt grubunu ben daa yeni tanıdım siyah adlı demoları benim en çok hoşuma gideni gerçekten süperler dewam edin :D

Abe sarkilari dahadami kaliteli istiorsunuz? Bence super olmus artik cikartin su albumu!!! Biran once alip dinleyek..!!!

Geri