Alt

ya alt artık amatör olmaktan çıkmış bir grup ya...albüm çıkarmaları lazım..niye böyle yetenekli gruplara destek olunmuyo ya allah kahretsin...ama içimden bi ses albüm çıkacak ve prodüktörde Tarkan Gözübüyük olcak diyo...ayyy İNŞALLAH :roll:

crazymuge demiş ki:
ya alt artık amatör olmaktan çıkmış bir grup ya...albüm çıkarmaları lazım..niye böyle yetenekli gruplara destek olunmuyo ya allah kahretsin...ama içimden bi ses albüm çıkacak ve prodüktörde Tarkan Gözübüyük olcak diyo...ayyy İNŞALLAH :roll:
içindeki ses süper şeyler söylüyor :) umarız... thanks ;)

HABERLER:

- İkinci Dönem albüm kapagini artık indirebilirsiniz, (forumda dosyalar basligi altinda Rapidshare linki var)
- Volume dergisi, Eylül sayısında İkinci Dönem albüm tanıtımına yer verdi
- Delikasap.com sitesinden Sadi Tırak, Deli Kasap Eylül sayısı için oldukça geniş içerikli ve doyurucu bir İkinci Dönem tanıtımı yapmış. (forumdan yada www.delikasap.com albüm tanıtımları linkinden ulaşabilirsiniz.
- Blue Jean Ağustos sayısındaki ALT röportajı foruma eklendi.

Görüşmek üzere

ALT KONSERLERİ:
7 Ekim Ctesi. Battle of the Bands 2006 kapanis konseri...
saat 17:00 gibi...diğer gruplar, Kaygan Zemin ve Dorian olacak....18 yaş sınırı ya da giriş ücreti yok. ayrıntılı bilgi için http://radyobogazici.net

11 Ekim Çarşamba Peyote....saat 22:00 gibi... diğer grup Cin
Düğünü olacak... giriş ücreti : 5-7 ytl civarında olacak...
bekleriz!

çok seviyorum bu grubu yaaa..nice yabancı gruptan bile üstün gözümde..vokalin söylediğini,yani kalabalıklar içinde yalnız hisseden insanları yansıttıkları kanısına dinler dinlemez varmıştım.belkide bu yüzden 'benim grubum' diye sahiplendim.yayılmasını pek istemiyorum galiba :? zaten popülerliğin en son yakışcağı grup bu heralde.'mor ve kızıl pelerinli kahramanlar var gökyüzünde dolaşan' cümlesine gülmeden oturup üstünde düşüncek adam az çünkü..şarkı sözleriniz çok güzel cidden.kim yazıyor?

kaderimizi biz yazdıkça,renklerle bir siyah yaptık...
budur..
sevgilerle.

Amos şarkılarından dört tanesini kesintisiz olarak www.myspace.com/orkuntuzel adresinden dinleyebilirsiniz.

Bu arada forumda Orkun Tüzel başlığı da açıldı...

bunlara ek olarak altmosfer.com tekrar aktif hale geldi. mp3'leri indiremeyenler için, yakında bu sorun da çözülecek sanıyorum..

görüşmek üzere

Geri