Kıraç

Anlamadığım bir şey var girin müzik formuna açın tarkan başlığı orda tartışın tarkan başlığı altında...Başlık kıraçtır...Konu sapmasın arkadaşlar...Son günler'de nedendir bilinmez kıraç gündeme girmek içinmi sağa sola laf atıyor ?

gizemkismet demiş ki:
denoktabenokta demiş ki:
ben zeki müren'e bile laf attığınıduydum nediraslı?

8O Bu adamın canı sıkılıyor bence uğraşıcağı bişeyler lazım yokmu bu ara dizi falan otursun jenerik müziği yapsın :!:

Star tv gece haberlerin'de yapmış olduğu açıklamalar'da 3 tane dizi müziğiy'le uğraştığını açıklamıştı ve konserlerden başını kaşıyacak zamanı olmadığını'da eklemişti...

Doğru başını kaşıyacak zamanı yok ama nedense herkese laf yetiştirmektende geri kalmıyor...Neyse sevenlerine sabır diliyorum her şeye muhalefet bi insanı sevmek zor olsa gerek

slayerbodom demiş ki:
gizemkismet demiş ki:
Doğru başını kaşıyacak zamanı yok ama nedense herkese laf yetiştirmektende geri kalmıyor...Neyse sevenlerine sabır diliyorum her şeye muhalefet bi insanı sevmek zor olsa gerek

Bu senin düşüncen ama seven seviyor sonuçta dizi müziklerini adam güzel yapıyor...

Ben işini kötü yapıyor demedim kimse sevmesinde demedim.Kişiliksiz olup ve millete saldırıp aynı anda işini iyi yapan çok insan var :idea:

gizemkismet demiş ki:
slayerbodom demiş ki:
gizemkismet demiş ki:

Bu senin düşüncen ama seven seviyor sonuçta dizi müziklerini adam güzel yapıyor...

Ben işini kötü yapıyor demedim kimse sevmesinde demedim.Kişiliksiz olup ve millete saldırıp aynı anda işini iyi yapan çok insan var :idea:

Eyvallah...Ben yanlış anlamışımdır gizem... 8O 8O

müziği kaliteli (anadolu rock sayılabilir belki ama yine de bence kaliteli), ama son zamanlarda sağa sola laf atması çok canımı sıkıyo. Kayıp Şehir albümünden Kayıp Şehir çok güzel, onun dışında albümü çok sevmedim ama eskilerini yine de severim.

türkiye nin başına gelmiş en abuk adam kendini büyük müzisyen falan sayıyo herkesle mi dalaşılır abi ayrıca onun bide o rock çı tavrı beni öldürüyo
ama distortion lı erol büyük burç bu herif işte abi memleket kimlere kaldı görün

ya kıraçın yaptığı dizi müzikleri dışında müziğini sevmem.. ve de son zamanlarda ona buna laf atma girişimini çok saçma buluyorum iyi işler yaptığını düşünüosan başkasına öamur atmadan otur bekle elbet sevenler çıkacaktır..ne bu ya.. "çamur mu sürmek istiosun başkalarının duygularına önce senin ellerin kirlenecek" diye boşunda dememiş şebnem ablamız.. şebnem deyince geçen gördüm tvde kıraç şebnem ferah konserine gitmiş ve çok beğeniomuş kendisini hayret ettim valla kamera görüp laf atmadı şebneme ;)

ya kardeşim madem sevmiyorsun öyle her konuşmanda niye tarkana laf sokuyorsun ki.boşver,ilgilenme zaten herkes biliyor düşüncelerini.bazı şeyleri de kendine sakla.yok reklam mı yapacan dolaylı bişeyler yap,eleştir ama böyle seviyesizce değil.

anladık gündeme gelmek istiosun da bu şekilde sadece basının ilgisini cekiosun insanları kendinden soğutuyosun yoksa bu aralar moda diye mi yapio annamadım sırada kimler var acaba

dün gece starın gece haberlerine çıktı ve tarkana söylediği şeyler hakkında tarkandan ve tarkanın hayranlarından özür diledi
ama ben ne dediğini bilmiyorum tarkan hakkında ne demişti

Geri