Kıraç

Her şeye rağmen müziği güzel.. Cem Karaca ve Cahit Berkay'ın izinden giden tek adam...Bu da özentilik anlamına gelmiyor ayrıca... Başarının yolu, birilerini örnek almaktan geçer.. Kıraç'ta bu adamları örnek seçmiş kendine... İyi de yapmış... Canlı performansta iyi, müzikalite de 10 numara ;) Tarza değil de müzikaliteye bakın derim ben... ;)

Kıraç çok özel bi sanatçı arkadaşlar
sırf tek kategoride bulunmuyor diye
"bitti,söndü" gibi eleştriler yapamazsınız
ha ama sizin kendi yorumunuz oldugu için saygı duyuyorum.
ama benim için de gerçek şu ki büyük işler yaptı
ideolümdür kendisi

Yavuz Çetin'siz bir kıraçın hiç olduunu anlamış olmamız gerekio bakınız "bir garip aşk bestesi" albümüne bakınız şu anki albümlere, kıraçın melodileri hep sabit, zaten yaptıı dizi müzikleri de birbirini aşırı derecede andırıyo bundan sora napıcak merak ediom...

ZZaLiMM demiş ki:
Yavuz Çetin'siz bir kıraçın hiç olduunu anlamış olmamız gerekio bakınız "bir garip aşk bestesi" albümüne bakınız şu anki albümlere, kıraçın melodileri hep sabit, zaten yaptıı dizi müzikleri de birbirini aşırı derecede andırıyo bundan sora napıcak merak ediom...

Evet belki de doğru

erdemche demiş ki:
arkadaşlar bana kıraçın yaptıgı müzigi söyleyin.nedir?ben tarzına anadolu rock diyodum.taaki dizi müzigi yapmadan önce.tamam yapsın kardeşim bir veya iki.ama abarttı ya.tamam haklısınız takım elbise giyebilir ben okadar vurgulamadım.siz abarttınız.cahit berkay konusuda o adam yapıo kardeşim.kıraç aşk dizilerinde yapmaya alışmış.olur ya,olur ya.müzikten sonra söz yazıo adam.yakında dizide de oynar.B.Akarsu gibi.para arkadaşlar adam para için sanatını bile satar.Kıraçtan bu kadarını beklemem ama.umarım sizin dedigniz gibi olur hep başarılı.benim düşüncem bu beyler........

Adam işini iyi yapıyo
ister para kazanmak için bi kaç is yapar ister yapmaz
bizi ilgilendiren bölümleri karıstırıyorsunuz arkadaslar ya

benim için kişilik önemli önce.hala takım elbise diyosunuz.ya adamın ne işi var i.tatlıses in programında.arabesk,rock karıştırdılar hep.benim için bitti arkadaşlar size saygım var siz sevin kıracınızı benden bu kadar

canlı performansı fena değildi ama sesini sevmiyorum o adamın!.. eskiden sanki daha mı iyiydi ne? sürekli dizi müziği yapıyor.. şu binbirgecenin müziği de kıraca aitmiş.. nerde dizi orda kıraç..

Zaman akıp gidiyor dur demek olmaz
Sarılıp da geçmişe avunmak olmaz
Ne sen kalırsın ne de ben bu dünyada
Umudun kaybedip pes etmek olmaz

Bir kez olsun çevir yüzün bak şu toprağa
Her gün bir çiçek açıyor diyor merhaba
Bütün geceler mecbur varır sabaha
Umudun kaybedip pes etmek olmaz

Gönül isterdi ki hep iyi olsun çok iyi olsun
Bütün acılar bitip her an hoş olsun
Ama ne yaparsın insanoğlusun
Acı olmayınca tatlı da olmaz

ya bı ınsan bukadar muthıs muzuık yaparmı yapıomus helal olsun gercekten hastayım bu adamın sarkılarına yaaaaaaa

bende severdim kendisini ama bi tek ilk albümünde volkan öktem ismail soyberk en önemliside yavuz çetin çaldığı zaman 2. albümde biraz daha kötü oldu onana sonna zaten ipin ucvu kaçtı gitti sdaçmaladı bence hele o dizi müzikleri yokmu kötü nereye bi bozkırdaki ağaç nerde bi zerda ticaret diyelim...

Geri