Sony Ericsson UniStar Üniversiteliler Arası Müzik Yarışması

Evet ordaki tüm dinleyiciler + 12 grubun hepside aynı düşüncede o zaman 4 kişi müzikten anlıyo geri kalan yüzlerce insanın biri bile anlamıyo müzikten, bi imkanımız olsada 13 grubun şarkılarını altalta koysak şöyle bi herkes dinlese bakalım kalkıp şimdiki gibi ahkam kesebilcek misin, neyse sen istersen yüzyüzede konuşuruz herzaman ben bi problem göremiyorum

Arkadaşlar yaptıgınız çok ayıp bir şey... kimse kimseye sen detoneydin sen çoşturmadın ben çoşturdum bu benim hakkım sen kimsin gibi tabirler kullanamaz bu çok amatörce ve saygısızca bir davranış...
Müzik yapan insanlarız ve yaptıgımız işten keyif almak için ugraşıyoruz.. Birbirmize böyle ithamlarda bulunmak çok yersiz ve sıradan...
Biz Ankaralı gruplar yarışma finalinde her sahneye çıkan grubun sırtını okşayıp "hadi koçlarım göreyim sizleri" diyerek sahneye yolladık indigindede birbimize olan motiveyi asla kesmedik.. çünkü müzik bu "dostluk ve kardeşlik"..
Varsın yarışma olsun varsın başka bir isim altında olsun her şeyden önemlisi dostluk ve arkadaşlık... hırsınıza yenilmeyin!...

_DreamofStyks_ demiş ki:
Evet ordaki tüm dinleyiciler + 12 grubun hepside aynı düşüncede o zaman 4 kişi müzikten anlıyo geri kalan yüzlerce insanın biri bile anlamıyo müzikten, bi imkanımız olsada 13 grubun şarkılarını altalta koysak şöyle bi herkes dinlese bakalım kalkıp şimdiki gibi ahkam kesebilcek misin, neyse sen istersen yüzyüzede konuşuruz herzaman ben bi problem göremiyorum

heryerde çok eğlenceli geçti finaller.. Yenilgiyi hazmedememeyi geçtim "yenilgi" kavramı yoktu bizde... Origam seçilmedi ama hala tüm grupların yanında helal olsun... Aynı şekilde origam gibi bir çok grup.. Bu olmayan yenilgiyi hazmedemeyip başkalarına saldırmak.Jurinin bunlarla ilgilenecek küçük insanlar olmadığı hakkında depreme katılıyorum açıklamaya bile gerek duymuyorum...herneyse finale kalanlara başarılar...

DEP_REM demiş ki:
kimse kimseye sen detoneydin sen çoşturmadın ben çoşturdum bu benim hakkım sen kimsin gibi tabirler kullanamaz bu çok amatörce ve saygısızca bir davranış...

Müzik yapan insanlarız ve yaptıgımız işten keyif almak için ugraşıyoruz..

Biz Ankaralı gruplar yarışma finalinde her sahneye çıkan grubun sırtını okşayıp "hadi koçlarım göreyim sizleri" diyerek sahneye yolladık indigindede birbimize olan motiveyi asla kesmedik..

Varsın yarışma olsun varsın başka bir isim altında olsun her şeyden önemlisi dostluk ve arkadaşlık...

hırsınıza yenilmeyin!...

durum daha iyi açıklanamazdı..

Farkettiyseniz ben kendimden bahsetmiyorum diğer gruplardan bahsediyorum benim seçilmiceğim zaten format gereği bariz açıktı o yüzden bi yenilmeme yenme durumu benim için olamaz ama gözle görünür birşeyide yok sayamıcak kadar ruhsuz değilim kusura bakmayın + verilen kararın yanlışlığını veya doğruluğunu bırakalımda dinlemiş olanlardan alalım.Yani diğer grupları bugün dinlememiş olup direk olarak verilen karar doğrudur tartışılmaz moduna girmek çok daha büyük bir hata bence neyse benim sölemek istediklerim bu kadar daha fazla bu konuya cevap yazmıcam herkes kendini biliyor netice olarak, herkese iyi günler.

Abicim gittik yarıfinallerde sahne aldık sonrasında ve öncesinde eğlendik adamlar yol paralarımızı,otel paralarını verdi herşey güzeldi bu tartışmanız çocukca. Sonucta sizi yarı finallere cıkaranda bu juri değilmi.İyi yönünden bakın.

_DreamofStyks_ demiş ki:
Eğer İzmir&Akdeniz elemeleri zerre kadar adaletliyse ben müziğin "m"sinden bile anlamadığımı kabul edicem...Verilen karara ne Aydın'daki öğrenciler ne otobüsteki hiçbir grup inanamadık ilk önce...Kesinlikle kendimden bahsetmiyorum hadi ben solo gitarım formatım farklı falan ama orda HIV vardı, Enderin vardı ve aklıma gelmeyen bir iki tane daha vardı insanların bu gruplarda nasıl coştuğunu çekilen videolarda görmeniz lazım...

Kaldı ki zaten ben bunları bi tarafımdan sallıyosam bile o videolar nasıl olsa ellerimize geçicek herkes izleyip görücektir eminim neyin ne olduğunu...!

+ Olarak istanbuldan ve ankaradan bi ton grup seç gel izmirden 1 tane grup seç oda full detone...

Geçen sene nokiasupersounda da aynı şey oldu bu sene roxyde 1 seçilmedi arkasından Unistarın bu kadar muhteşem izmirli grupların içinden kalkıpta kimsenin akının ucundan bile geçmiceği bir karar alması Türkiye'de müzik işlerinin nasıl yürüdüğünü bizlere çok iyi gösterdi...

(Ayrıca belirtmek isterim ki Akay olsun Umut olsun her türlü yardımımıza bıkmadan koşturdular, pedal board bile yaptılar orda pratik olarak hepsine çok teşekkür ediyorum, herkesin bir adet bence Umut ve Akay'ı olsa kimsenin problemi kalmaz =D )
Ver yansını bırakıp dinleyenlerden yorum alalım ;)

anladmadığm birşey var
içanadoşıdan 5 grup seçileceği ilan ediliyor
1-) ISTANBUL, 5 GRUP
2-) IÇANADOLU, 5 GRUP
3-) EGE-MARMARA - AKDENIZ, 3 GRUP
4-) DOGU VE G.DOGU ANADOLU – KARADENIZ, 2 GRUP

ama 7 grup finale kalıyor nasıl iş bu çözemedim.

finale kaln tüm arkdaşlara başarılar dilerim.

Arkadaşlar tam Türksünüz yani :) insanları tebrik edeceginize saygı gösterceginize, yok efendim o detoneydi yok biz daha çok eglendirdik yok efendim ben müzik okulundayım daha çok bilirim... Saçmalamayın ya jurideki insanlar hatrı sayılmayacak insanlar degil, hepsi şu an türkiye rock müzik piyasaında ismi olan insanlar ve seçmelerde size güzel gelen hoplatan zıplatan hatta ben müzik okulunda okuyorum ben daha çok bilirim gibi yorum yapan faktörlerin aksine farklı şeyleri görebilecek seviyede ki insanlar arkadaşlar kusura bakmayın ama yukarda çok laubali mesajlar okudum.. müzikle ugraşan insana hiç yakışmıyor artı müzik okulunda okuyorum diyen insana hiç mi hiç yakışmıyor.. Siz müziginizi niçin yapıyorsunuz yarışmalar için yoksa kendiniz için mi? önce bunun farkna varın derim ben.. kendi ideallarınız ne peki? seçilmediginiz zaman durum ve koşullar ne olursa olsun insanlara saygısızca ithamlarda bulunmak mı?
Tekrar söylemek isterim.. jurideki insanlar küçük ve ufak şeylerle ugraşacak kadar küçük insanlar degil... ve tekrar söylüyorum hırsınıza yenilmeyin ve alkışlamasını bilin...

iyi günler...

Geri