Sony Ericsson UniStar Üniversiteliler Arası Müzik Yarışması

oeaue demiş ki:
iyi hoş da anlamadığım bir olay daha var neden sadece finale kalan gruplar kendilerini savunuyor.Hem bize diyorsunuz hem de siz finalist olarak kendinizi savunuyorsunuz bunu yapmanız gerçi çok doğal.Biz de kendi fikirlerimizi söylüyoruz.Üstlerine alınması gerekenler siz değilsiniz.Ayrıca bir polemik başlatmak değil amaç düşündüklerimizi hissettiklerimizi söylüyoruz siz nasıl böyle yapıyorsunuz.Bana cewap wermenize gerek yok kimseden cewap bekler bi mesaj yazmadım ben oraya hissettiklerim böyle.Fazla lafa gerek yok...

arkadaşım ne ben kendimi savunuyorum ne de başkası.. yukarıyı okuduyusan savundugum bir şey yok sadece biraz saygılı olalım diyorum ki kendi grubum finale kalmasa bile ben burda saygı üzerien tekrar yazı yazardım... çünkü her şey müzik ama insanlıgı da unutmamak lazım ;)...
Kendi fikirlerini daha güzel bir şekilde yazabilrsin ve ya saglam temellere dayanabilir.. Ama hiçbir düşünce yazımında ve ya tartışmada karşı tarafa sen adil degildin sen grup kayırdın diyemezsin ispatın olmadıkça ki sen burda bir nevi zevkleri tartışıyorsun ki bu dedigin çok saçma olur...
Jurinin neye göre finalist belirledigi hakkında bir bilgin var mı? onu sormak isterim..sürekli grubun çıktıgı müzik piyasasında jurinin neye göre bir eleme yaptıgını ya da nasıl bir şey aradıgını biliyor musun? bunun için bir fikrin var mı?
Ben cevap sen istiyorsun diye veya başka bir şey için yazmadım.. dayanamadım yazdım çünkü çok ayıp bir şey.. bir müzik grubunun diger bir grubu kötülemesi ve agır ithamlarda bulunması...
ARtı neden üstüne alınsın diye bazı insanlara bir şeyleri saygısız bir şekilde anlatıyorsunuz.. Sence bunları hakediyorlar mı? nerde müzik okulu okuyan ruhun.. iç anadolu seçmelerinde bulunmanı çok isterdim çünkü çıkan her grubua tanıdık ve ya tanımadık aynı alkışı aynı tebrigi yaptık ki bizler müzik gruplarıyız örnek olmalıyız.. ister seçilelim ister seçilmeyelim.. Herkesin begendigi begenmedigi grup olabilir bunu gelipte "bizi seçmediler onları seçtiler juri adil degil artı onlarda detone" tipinde mesajlar yazarak vurgulamak ne kadar çocukça görebiliyor musun? ya kendin oku mesajını :) çok çocukça bir mesaj..
İç çekişmelerinizi geride bırakın artık derim ve müzik yolunda asla durmanın olmadıgı ve yarışmalarda seçilemenin hayatın sonuymuş gibi davranılmanın çok gülünç oldugunu söylemek ister ve elemelere katılan seçilen ve ya seçilemeyen tüm grupları yürekten alkışlarım ;)...

oeaue demiş ki:
yaa ciddennn çok saptırıyorsunn ben kimseye ağır ithamlarda bulunmadımm şunu da unutma kii finale kalan bir başka grubuu yani ENDERİn grubunu da çok beğendiğimi dile getirdim o grup da şuan finalde.Eğer kıskançlık ya dA çekememe durumları olsaydı finale kalan bi grubu en çok beğendiğim grup olarak göstermezdim:sen yazılanları nereye çekmek istersen oraya çekiyorsun.A due Carmen grubuyla ilkgili de söylediğim olay show yaptıklarıydı biri de gelsin bana show yapmadılar desin.Sen dün o platformda değildin arkadaşım bilmediğin için de burda rahatça oturduğun yerden istediğin gbi yazabiliyorsun.Okullu olmakla da hiç alakası yok yazdığım şeylerin.Benim okulunda okuyorum demekten amacım müzikten az çok benim de anladığımı belirtmekti.Bence daha fazla saptırma ve finale hazırla kendiniii :) Bak finale kalmışsın ne güzel işte ne mutlu sanaa boşwer sen buralarııkimsenin de senin avukatlığına ihtiyacı olduğunu sanmıyorumm.Eğer bir problemin varsa gel msnden uzun uzun tartışalım konuşalım...

benim yazım ilk başta çok agır ithamlarda yazı yazan bir arkadaşımızın yazısını alıp (+) verip sonra ona katılıyorum demen ki zaten yazılarının hepsine katılıyor olman onun söylediklerinin aynısını söylemen yerine geçer ;) ben uzatmıyorum sadece uzatmamanız için yazdım dayanamadıgımdan ve "ne yapıyorsunuz siz abi" demem yüzünden bir mesajdı...
Avukatlık amacım yok hiçbir zamanda olmadı yukarda okursanda kimseyi savunmadım :) sadece saygı dedim...
neyse sizlere müzik hayatınızda başarılar artı herkere başarılar...

finale kalan ankara gruplarından birinin bir elemanının başka bir gruba yazdığı mesaj..

... yemişim finalini sonucunu biz bize eğlenmeye gidiyoruz.....

:twisted: VİVA ANKARA POWER! :twisted:

örnek olması dileğiyle.
tabi allahtan a due carmen grubuna sabır da diliyoruz. sonuçları direk açıklasalardı acaba dönüş yolculuğunuz nasıl geçecekti çok merak ediyorum..

ben Adnan Menderes Üniversitesi'ndeki yarışmayı canlı olarak izledim. gruplardan en çok enderin'i ve özgecan'ı beğendim. müzikten çok anlayan birisi değilim ama bu iki müzik topluluğundan değişik bir haz aldım. özgecan sesi ile çok ön plandaydı ve yarışmadaki en iyi sesti benim kanaatimce ama jüriler bunu nasıl değerlendirdiler bilemem. her grubun emeği var tabiiki ama bir yarışma söz konusu olduğu için, insan ayrı bir gözle bakmak zorunda kalıyor, bir tane birinci olmalı.
yarışmada alınan dereceler ya da başarısılık olarak değerlendirilen neticeler, hiç bir grubun çalışmalarını kırmamalı. herkes kendi değerini, yolunu çizgisini biliyor. bu tip yarışmalar sadece insanlara deneyim kazandırıyor. herkes hakettiği yere varacaktır günün birinde...
bütün gruplara başarılar...
özgecan sen bizim her şeyimizsin :)

malikavak demiş ki:
ben Adnan Menderes Üniversitesi'ndeki yarışmayı canlı olarak izledim. gruplardan en çok enderin'i ve özgecan'ı beğendim. müzikten çok anlayan birisi değilim ama bu iki müzik topluluğundan değişik bir haz aldım. özgecan sesi ile çok ön plandaydı ve yarışmadaki en iyi sesti benim kanaatimce ama jüriler bunu nasıl değerlendirdiler bilemem. her grubun emeği var tabiiki ama bir yarışma söz konusu olduğu için, insan ayrı bir gözle bakmak zorunda kalıyor, bir tane birinci olmalı.
yarışmada alınan dereceler ya da başarısılık olarak değerlendirilen neticeler, hiç bir grubun çalışmalarını kırmamalı. herkes kendi değerini, yolunu çizgisini biliyor. bu tip yarışmalar sadece insanlara deneyim kazandırıyor. herkes hakettiği yere varacaktır günün birinde...
bütün gruplara başarılar...
özgecan sen bizim her şeyimizsin :)

Çoook saol çok teşekkür ederimmm. :) gayett keyifli bir yarışmaydıı biz de çok eğlendikkk o sahnede olmak çok güseldii işte güsel bi anıydı deyip geçioruzz :) bu arada tekrar teşekkürler :)

arkadaşlar bırakın artık okulu mokulu. o tam bi ölçü diil. nerde kaldı yaratıcılık, özgünlük??

Finale kalan bütün grupları tebrik ediyorum...

oeaue demiş ki:
Selam arkadaşlar biz de EGe-AKdeniz Bölgesinden kAtıldık yarışmayaaa grup Adımızz benim adIm oLan Özgecan. Yukarda yazanların çoğunaa katılıyorum.Bence hiç adil bir yarışma olmamışş.Göz var nizam var sonuç olarakkk.Biz de müzik yapıyoruz biz de müzikten anlıyoruz,biz de MÜZİK OKULUNDA okuyoruzz.

özür dilerim, polemik başlatmak değil amacım ama gerçekten merak ettiğim için soruyorum;neden müzik okulunda okuduğun kısmını büyük harflerle yazdın??!
kanımca eğer bir eleştirin varsa ya da yorumun varsa bence statü belirtmeksizin yapsan bana göre(ya da benim gibi düşünen insanlara göre)daha samimi olurdu..
müzik okulu sana olsa olsa kuram kazandırabilir, duyumsama ise insanda varsa zaten vardır kaldı ki müzik daha çok sezgiler üzerinden gelişir..

kimseyi savunmak adına yazmıyorum bunları bu arada sadece "senin gibi" düşüncelerimi yazıyorum!

sevgiler&saygılar
hoşça kalın...

bir kedi varmış ciğer üniversitesi mındar mühendisiği bölümünde okurmuş.

yahu sen yıllarca oku oku bir ciğer kazanama

sonra gelsin allahın van'ın dan cahil bi van kedisi okulu birincilikle bitirsin alsın ciğeri

sonra yok kardeşim bu fakültenin eğitim sisteminde sorun var, yok dersler zor,yok hocalar kedi sevmiyor, şeklinde bahaneler üret

yok abi yok bütün ciğerler mındardır

saygılar..

Re: Sony Ericsson UniStar TR Finalistleri Belli Oldu

cihanyum demiş ki:
aktifkedi demiş ki:
ama 7 grup finale kalıyor nasıl iş bu çözemedim.

finale kaln tüm arkdaşlara başarılar dilerim.

hangi 7 grup ?

51 Promil
Doxan
Kaotik
Kılçık
Nükleer Başlıklı Kız
Sertsessiz
Zirzop

hepsi iç anadolu elemesinden çıkma yeterince açıkmı hangi 7 grup olduğunu sormuşsun bunlardır o 7 grup

finaldeki herkese başarılar.

doxan değil deprem, doxan kral adana'nın bir grubu yani akdeniz & ege elemelerine iş güç sebebiyle gidemedikleri için içanadolu gruplarıyla çaldılar.

ortalığı karıştırmanın alemi yok 50 kez söylenmiş işte tamamen jürinin kararıdır bu mesele diye.

tamam doxan ı tnaıyorum muhabbetimizde oldu orada ama iç anadolu elemelerinde katıldılar ve orada değerlendirildiler ortalığı karıştırma olayı yok ortada ama sitede açıklananla yapılan farklı sadece onu sölemek istedim

aktifkedi demiş ki:
tamam doxan ı tnaıyorum muhabbetimizde oldu orada ama iç anadolu elemelerinde katıldılar ve orada değerlendirildiler ortalığı karıştırma olayı yok ortada ama sitede açıklananla yapılan farklı sadece onu sölemek istedim

bencede değişik bi uygulama olmuş! ben her bölgeden eşit şekilde olacak diye biliyordum!

Geri