Serdar Öztop

ankirockfestte izledim 1 saat boyunca paso solo attı sonra bi şarkı söyleyip gitti.benim dikkatimi çeken bascısıydı ben böle mutlu bi bascı görmedim adam nota basarken mimik değiştirerek gülyodu

eengin demiş ki:
ankirockfestte izledim 1 saat boyunca paso solo attı sonra bi şarkı söyleyip gitti.benim dikkatimi çeken bascısıydı ben böle mutlu bi bascı görmedim adam nota basarken mimik değiştirerek gülyodu

Basci konusunda haklisin, hayatta gorebilecegimiz en neseli bas performanslarina imza atiyordur herhalde.. Bir de parcanin ritmi hizlandikca "Obaaa" der gibi bir ifadesi oluyor.. Tabi tam olarak ne dedigini kendisine sormak lazim..

KonuşaROCK: Kaliteli Yepyeni Rock Müziğin Yeni Adresi

Umut Kuzey in hazırlayıp sunduğu canlı performans Rock programı KonuşaROCK Cuma akşamları KRAL TV de Saat 22:30 da canlı performanslar ve ilginç sürprizlerle izleyenleri ekran başına kilitliyor. Bundan önce Bulutsuzluk Özlemi, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Yüksek Sadakat, Gece Yolcuları, Barış Akarsu ve Aylin Aslım ı ağırlayan KonuşaROCK programının bu haftaki canlı performans konuğu Rock Müziğinin Gitar virtüözleri AKIN ELDES & SERDAR ÖZTOP. Bu program gerçekten kaçmaz!...

KonuşaROCK, yayın hayatına yeni başlayan bir program olmasına rağmen ağırladığı konuklarla ve amatör Rock gruplarına verdiği destekle uzun soluklu bir program olmaya doğru emin adımlarla ilerliyor.

08.12.2006 Cuma Akşamı 22:30 da KRAL TV yi izlemeyi kaçırmayın…
................

Umut Kuzey’in hazırlayıp sunduğu bir başka program ise GençRock… Salı günleri yine KRAL TV de yayınlanan bu programda beş amatör grup kendilerini tanıtma fırsatı buluyorlar. Programda amatör grupların bir şarkılık videoları yayınlanarak grupların tanıtımı yapılıyor ve bir hafta boyunca izleyicilerden gelen oylarla belirlenen bir grup KonuşaROCK ta canlı yayında kendini ifade etme şansı elde ediyor. Amatör rock gruplarına televizyonlarda yer veren ender programlardan biri olan GençRock programıyla KonuşaROCK a çıkmayı hak kazanan bu haftaki grup ise Dem. Ayrıca bu hafta Gençrock ta ilk 5 haftada 1. olan gruplar yarışıyor. Bakalım tekrardan Konuşarock ta canlı performans hakkı kazanacak olan grup kim olucak bu hafta merakla bekliyoruz...

serdar öztop türkiyenin en iyi gitaristlerinden biri bu su götürmez bir gerçek.son albümünü de 8-9 ay önce almıştım arada dinliyorum.genel olarak iyi bir albüm ama ben ondan daha iyisini bekliyordum bence kendinden biraz kısmış.çok daha iyisini yapabilirdi çünkü gerçekten çok yetenekli.albümdeki yalan adlı şarkı maalesef ona hiç gitmemiş.ama çok iyi şarkılar da var.mesela güneş doğudan yükselir şarkısının girişinde sanki insan gerçekten gündoğumunu hissediyor.mutluluğun gözyaşları şarkısı insanı tarif edemiyorum şimdi ama,sanki insanın içine işliyor.dünya parçası da söz ve müzik olarak çok sağlam.son olarak şunu söylemek gerekirse vokalini biraz daha iyi hale getirmeli bence.görüşmek üzere...

İyi bir gitarist,Satriani ile çıkması da iyi bir gel,işme olmuş.Koskoca Satriani.Bildiğim kadarı ile onun da en çok beğendiği gitaristlerden biri Satriani.3.albümü şimdiden beklemeye başladım.Başarılarının devamını diliyoruz

aysu_ demiş ki:
14 Temmuz Joe Satriani İstanbul Konseri'nde Şebnem Ferah ve Serdar Öztop ön grup olarak yer alacaktır, bilginize. :)

arkadaşlar ben bir şeyi anlamıyorum kusura bakmayın!Şebnem Ferah ve Serdar Öztop un ön grup olarak çıkması olayı.bu sanatçılar yada gruplar zaten profesyonel değillermi?tamam Joe Satriani kadar kesinlikle değiller belki ama benim bildiğim genellikle öngrup olarak tanımlananlar amatör olurlar.ama bahsettiğimiz bu müzisyenler amatör değillerki?

Geri