Bursa Buluşmaları

'Forum Meydanı' forumunda futurist tarafından 14 Mayıs 2007 tarihinde açılan konu

1. Başlık, sayfalarca mesajla temizlenmesi mümkün olmadığından dolayı sıfırlanmıştır. Lütfen yeni başlığa yazmadan önce aşağıdaki maddeleri gözden geçirelim:

1- Buluşmalar bölümünün forumun içinde bir bölüm olduğunu unutmayınız. Genel forum kurallarında geçerli olan kurallar neyse, bu bölüm için de geçerlidir. Yazım kurallarına lütfen dikkat ediniz. Kasıtlı olarak yanlış yazılmış ve Türkçe ihlali yapılmış mesajlar silinecektir.

2- Buluşmalar bölümünün havası gereği karşılıklı yazmamak pek mümkün olmasa da mesajlarda daha dikkatli olunuz ve mümkün olduğu kadar irc ortamına çevirmemeye çalışınız. Genel itibariyle burası sohbet için değil buluşmalardan haberdar etmek ve haberdar olmak için vardır. Kendi aranızdaki sohbetleri buraya taşımamaya özen gösteriniz.

Bursa buluşmaları için bu başlıktan sıfırdan başlıyoruz.

2. +1 :D

3. +1 :D

4. Hadi buluşalım Hakan :)

5. +1 :)

6. Yeter artık çok buluştuk,birazda ayrılma düzenleyelim dimi benjamin?..

7. Yusuf sen bir ayrılsan aramızdan herkes düğün bayram yapacak :p

8. Yok buluşma falan.Bu sıcakta dışarı çıkılmaz.Bakmayın bu foruma.

Bu sıcakta ölmek bile zor lan nasıl öleyim =)

Acaba tüm gün su içmesem ölürmüyüm? Ne demiş adam ''su bulamazsanız tuborg kırmızı için''

Bunların hiçbiri birbiri ile alakalı değil o yüzden bir yerlere bağlamam gerekiyor.Hakan hadi pasaja gidelim bu akşam..

9. Ne saçmalamışım m.k. ben :S

10. harbi ne saçmalamışsın sen yusuf, en iyisi öl sen... :=)

11. portishead(hakan) askere(manisa) gitti.Özlüyorum seni hakan..Bursa çok sıkıcı abi cidden hiçbir şey yok.Sen hiç olmazsa şu an değişik yerler görüyorsundur.Muhtemelen süründüğün için genelde hep yerleri gördüğünü tahmin ediyorum =)

12. abi bursaya taşınıcam bu yaz gitar müzik falan nerelerde takılacaz :D

13. Sakın öyle bir hata yapma =)

Gitarınla evde takılırsın artık. Ölü bursa!

Biz efes pilsen one love a gidicez gel bize takıl hayatını yaşa =)

CAJEMIR bunu beğendi.
  14. konunun üstünde çok geçmiş ama arkadaşa bilgi vereyim sakın adliyeye takılma takıl ama az takıl =))

15. Var mı yaşayan?

Bu Sayfayı Paylaş