Episode 13

summer rocks festivalinde izledik son olarak kendilerini, yılların psikopatı ex-witchtrap elemanı tolgahan'ın kanlı, bağırsaklı şovu güzeldi yalnız naçizane fikrim gruba klavyeci lazım, klavye varken daha iyiydi episode 13, imho.

EPISODE 13 HEADLINING RUSSIA TOUR

russiantourpostersmallnj8.jpg

Episode 13 Summer Rocks sahnesinde... Yeni başladığım "Türkiye'de Black Metal" foto-röportajına katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, Rusya konserinde başarılar diliyorum.

episode1nu6.jpg

episode5uc5.jpg

episode6wx5.jpg

episode7bz6.jpg

episode8rf4.jpg

birşey sormak istiyorum : bu albümden herhangi bir parçaya klip çekme düşünceniz varmı ?birde albüm kapağı çok hoş tişört basabilirsiniz aslında...tabiii olayı ticarete döküp m.oblivion gibi yapıcaksanız çok eleştiri yersiniz.neyse o size kalmış.benimki öneri : )

behemod demiş ki:
birşey sormak istiyorum : bu albümden herhangi bir parçaya klip çekme düşünceniz varmı ?birde albüm kapağı çok hoş tişört basabilirsiniz aslında...tabiii olayı ticarete döküp m.oblivion gibi yapıcaksanız çok eleştiri yersiniz.neyse o size kalmış.benimki öneri : )
t-shirt olayında desteklerim açıkçası yeni albüm kapağı çok iyi gider... ama iyi olur abartılmadığı sürece... :twisted:

Ayrıca yeni şarkı çok gaz olmuş bence...Klavyenin çıkarılması gerçekten doğru bir karar olmuş...Tolgahan vokallerde çok iyi uymuş...Sabırsızlıkla bekliyorum...Dinlediğim parçasından,canlı performanslarda gördüklerimden ve kapağının şıklığından tahmin edebildiğim kadarıyla Pitch Black çok başarılı bir albüm olarak gelecek gibi...Beklemedeyiz...

EPISODE 13 INFERNUS REX DISTRIBUTION İLE ANLAŞTI

EPISODE 13 yakında çıkacak olan yeni albüm Pitch Black'in avrupa dağıtımı için Hollandalı firma INFERNUS REX DISTRIBUTION ile anlaştı. Albüm, çıktıktan kısa bir süre sonra Hollanda, Belçika, Lüxemburg, Almanya, Avusturya ve İsviçre'deki metalshoplarda bulunabilecek.

www.infernusrex.com

EPISODE 13 @ AKTÜEL Dergisi "-18" (22-28 kasım/2007)

Aktüel dergisinin "-18" ekinde EPISODE 13 ile yapılmış taze bir röportaj yer almaktadır. Yine röportajın içinden alıntı olan "Black metal çirkinliğin sanatıdır" başlığı altında grubun yeni dönem planları ve çıkacak olan albüm hakkında birçok detay bulunmaktadır.

Geri