Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

Bülent, bu arada aldığım duyumlara hatta görümlere göre tonlarca insan senin nickine mikiyle gülüyormuş (Bülloween). İyi niyetli bi Knightmare fanı, belge niteliğinde kimi fotoğrafları bizzat bana yolladı, oradan biliyorum. Yani tamam Helloween fanısın da, bence tez elden insanların mikiyle gülmelerine sebep olan bu nicki değiştir... Bak albümümüz de çıkacak yakında, çizdirmeyelim karizmayı...

İşte sayısız insanın Bülent'in nickine mikiyle güldüğünü belgeleyen o fotoğraflar:

495772meandmickeyorlandxi1.jpg

disneylandmeandmickeyhw1.jpg

meandmickeymw7.jpg

mickeyaj9.gif

mickeyye4.jpg

Özgüüür, yerlere yapıştım :D Evini taşı ankaraya gel de karşılıklı espri atışması yapalım yine...

Bu arada albüm kapağı tamamlanmıştır.... bekleyiniz, taklitlerinden sakınınız, bayinizden ve müzik mağazalarından israrla (naytmeer ver!naytmeeeer ver!) isteyiniz(tabiii çıkınca ;) )

Özgür bombasın, bombalarsın valla :D nereden aklına gelir hey allaam :)

Ankara' ya gel de görüşelim artık. Knightmare' ın albümüde çıksın artık. Parçaları çok merak ediyorum. Konserlerde besteler tam anlaşılmıyordu şöyle CD' den net biçimde dinleyelim :p :D

Adios Knightmare Membersss :)

drumscat demiş ki:
Fanlarınız özenle secilmis masallah :)

Bektaş' cığım Knightmare' ın fanlar su ve hatta hidrojen soğutmalı olup güç kaynağının el verdiği kadar overclock' a imkan vermektedir. Albüm' de duyacağınız twin pedalların aslında özünde de, o fanların yarattığı güzel serinlik yatmaktadır :p

Farkındaysanız çok geç cevap verdim. Çünkü olayın şokunu halen üzerimden atabilmiş değilim. Ömrüm boyunca 1 tane akıllı adamla çalışamamış olmanın üzüntüsüde var tabi bununla beraber. Valla öskür ne diiiim sana ben. Yarıldım gülmekten, seni gidi dedlifaytay seni. Bu arada son karedeki yaşlı pinponlar nickime gülmekten altlarını biraz ıslatmışlar farkındaysanız. Zaten olaydan kısa bir süre soora cesetleri mamak çöplüünde bulundu pis bunakların. Canımdan çok sevdiim kendisine çok özendiim mikimavsunda bu pis olaya alet edilmesi beni ayrıca üzmüştür. Kendisiyle artık konuşmuyorum. Kendisinden bütün Conan ve playmouselarımı geri istiyorum. Laam faresi kılıklı.

Bu arada evet ya geçen bi saydım (albüm tenxleri için) 16-17 kişi olmuşuz ya. Ankarada galiba Knightmarede çalmıyan kalmıycak yakında. Salgın hastalık gibiyiz valla, tikkat edin, geceleri üstünüz acık yatmayın. En azından iç çamaşırı giyin. Kamalım senide pazından öperim tatlı tatlı. Az kaldı albüm için. Noel babada ısrarla isteyin, o vermezse geyikleri bizi tanır onlara şööle bi 3-5 kuruş sıkıştırın verirler.

^^Sahneye çıkar ve kendisini -manyak ötesi espirisi için- alkışlayan seyircileri dakikalarca selamlar:

---Sağolun, sağolun, çok teşekkürler, yok canım o kadar da komik değildi, tekrar sağolun, değerli alkışlarınız için sonsuz teşekkürler, siz dünyada gördüğüm en mük...

cane2yr6.jpg

--- ...hey neler oluyor, tamam tamam iniyorum...

Nedense aklıma "Kendimi Kontrol Edemiyorum" şarkısı geliverdi birden :D

Ben de özledim Ankaralı dostlarımla buluşmayı, birlikte vakit geçirmeyi. İzmire bu sabah geldim. Bi ders programım belli olsun, mutlaka gelicem arkadaşlar. Sağolun tekrar :)

Ayıp ediyosun Denizim hemen sana bi yer açalım. aralıkta ben gidiyorum geleen kadat benim yerime bakarsın, soora koray gidiyo, derken ösgür, jan ve hakan. Nerden baksan en az 1 yıl çalarsın. 3-4 te konser patlattıkmı tamam.

Ooo, Apö Beyler de gelmişler. Bu albümün gecikmesindeki payınızı unutmamak gerekir ama top sizden çıtı nihayetinde. Hatta çoktan firmaya gitti ama sanki hakem oyunu durdurdu. İlerleme yok. :LOL:
Neyse, beklemek lazım.

yav uzun zaman oldu turkrock'a girmeyeli.nedir son durum albümde?(albüm 2007'yimi bekliyor ve yakın zamanda konser varmı)ayrıca şu youtube'daki performans çok sağlam.vokalde baya değişikti.(hem tize çıkabil hem de böğürebil olacak iş değil).hep beraber güzel ve mutlu bir 2007 temenni ediyorum tüm knightmare severlere.(fen fak'ta sınavda ikinci gitaristiniz hakan'dan azar yedim,yazzıklar ossun :D) başarılar

Arkadaşlar albümle ilgili çalışmaları neredeyse tamamladık ve Bülloween'i askere yolladık...

Bundan sonra bir süre alternatif miksajlar üzerinde kafa yoracağız... ama en geç şubat başında albüm Raven Records'a teslim edilmiş olacak... Kaya ile konuşmalarımızda muhtemel çıkış tarihinin Martın 15i gibi olacağını öğrendik... :D

Geri