Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

afis8xd.jpg

Abdurrahman Abi çok ama çok teşekkür ederiz fotoğraflar için. Sanatın için zaten diyecek söz bulamıyorum. Sayende o anlar olabilecek en güzel şekilde ölümsüzleşmiş oldu ÇOK TEŞEKKÜRLER :)

Sevgili Knightmare,
Siz birazdan konserde sahne alıyor olacaksınız ama ben bunu göremeyeceğim çünkü makaleler arasında boğulmuş bulunmaktayım...Kemalcim biliyorsun ki okuldaki son dönemim bu yüzden bitirme makaleleri hazırlamaktayım...Seni ve güzide grubunu dinlemeden kaçtığım için beni affedin...
Saygılar...

Valla boş olmasına rağmen çok eğlenceli bi konserdi, tabi bide üstüne şampiyonluk daha da hoş oldu. Neyse kimseyi kızdırmayayım. Yapımda ve yönetimde emeği geçen herkeze, çalmaya ve özellikle dinlemeye gelenlere çok teşekkürler. Şöyle bikaç helloween çalan grup daha bulsakta bi helloween gecesi yapsak.

fjallstorm demiş ki:
Sevgili Knightmare,
Siz birazdan konserde sahne alıyor olacaksınız ama ben bunu göremeyeceğim çünkü makaleler arasında boğulmuş bulunmaktayım...Kemalcim biliyorsun ki okuldaki son dönemim bu yüzden bitirme makaleleri hazırlamaktayım...Seni ve güzide grubunu dinlemeden kaçtığım için beni affedin...
Saygılar...

Ne demek Atıf' cığım. Seni çok iyi anlıyorum ve doğru olanı, yapılması gerekeni yapmışsın. Sağlık olsun. Bakarsın 1 ay sonra belki yine aynı sahnede çalma imkanımız olur, ama ders olayının olmuyor işte çok iyi bildiğin gibi. Kolay gelsin Atıf ım yavrum gülüm :) umarım halledersin bu dönemde biter okul olayı.Hep beraber askere gideriz :)

Görüşmek üzere ;)

Oooouuuvvvvvv awesome!!! :LOL:
Dün akşam her zamanki gibi çok iyiydiniz,ama özellikle Özgür'ün sesi çok güzel ve güçlü geliyordu, Kemal' de çok iyi çaldı. Tebrik ediyorum. Bu sefer alkolü fazla kaçırmışım, bir dahakine daha ayık kafayla, Knightmare tişörtümü sallayarak, Naytmeeeer Naytmeeer diye bağırmak nasip olur inşallah. (Sesim yettiği kadar meyirmeye çalıştım fakat duyulmadı :oops: ).Tekrar tebrikler Knightmare ve bu güzel gece için teşekkürler :)

Bunlarda benden birkaçtane Knightmare 14 Mayıs Fotoğrafı :)

a7yl.jpg

b7ob.jpg

c5nn.jpg

d9md.jpg

e7qv.jpg

f2mz.jpg

g7jp.jpg

h3zp.jpg

Yine hayran hayran izledik gelmeyenler çok şey kaçırdı...

j7ny.jpg

Haa bu arada:

Buda benim gibi , o sesleri çıkarabildiği için Özgür'ün ; insan üstü bir yaratık , evrim geçirmiş Nazgül ve benzeri scream ler atan dragon oldugu konusunda düşüncesi olan arkadaşların iice kafasını karıştırcak bir fotoğraf...

dsc000283zq.jpg

Bakta bir fotoğrafını çekeyim dediğimde aldıgım bir tepki sadece 8O

Kikikikikikikkikikikiki çok komik fotolar, bayıldım valla ellerine sağlık Emreciim. Bu konserde hiç foto çekmedik sanıyodum, güzel oldu. Bu arada elinde bizim grubun fotoğrafları olan arkadaşlar; albümde kullanmak üzere çeşitli grup fotolarına ihtiyacımız var. (Grup derken yanlış anlaşılmasın) Bize elindeki fotoları birşekilde ulaştırabilen arkadaşlara pek teşekkür edicez.

Pis emre ben çektim o fotoları hemen sahiplenmiş :D Özgürcüm de o pozu bana verdi bi kere :D

Şaka maka if konseri harikaydı... Gelmeyen çok şey kaçırdı!

RaGeSouL çok teşekkürler. Gerçekten çok güzel kareler yakalamışsın ;) :twisted:

Özellikle benim foto. çok hoşuma gitti :)

Hatta bir daha baktımda hepsi birbirinden güzel. Gerçekten ayırt edemeyeceğim en çok bunu beğendim diye :)

Tekrar çok teşekkürler, saolasın, eline sağlık ;)

Abdurrahman abi, İlter (fotograflarımızı çektiği için), Emre (Renkleriyle oynayıp bizi galaktik bir moda soktuğu ve buraya koyduğu; ve de beni insanlıktan iyice çıkardığı için :D ) ve Ragesoul'a fotograflar için çok teşekkür ederiz gerçekten. Ayrıca Kemalin de uzun bi süreden sonra bi fotografını, hem de güzel çıktığı bi fotoyu görmek de sevindirici sahiden. :D

Gelen, yorum yapan, bizi destekleyen herkese de sağolun diyorum. :)

Görüşmek üzere...

ilteris demiş ki:
Pis emre ben çektim o fotoları hemen sahiplenmiş :D Özgürcüm de o pozu bana verdi bi kere :D

Zaten ben çektim demedim ki allala altan 2. fotoda bende varım zaten nası çekiyim :D Sen çekmişsin koymuyosun üşengeç adam :!:

Fotoğraflarda senin olsun Özgür'de senin olsun bol bol sevişin yiişin ben Album istiyorum !!! Bütün yazımı sabahlara kadar Frp oynarken Naytmeer albumu dinleyerek geçircem :metalhead Belki bide manita yaparım kendime onuda Naytmeer fan'ı yaparım Nihahahah :twisted:

Geri