Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

yaw baktım yaşlı yaşlı, pörsümüş yok daha fazla olmaz dedim :p :mrgreen:

şöyle ne güzel çıtır, diri dururken :D

Teşekkür edeirm Özgür' cüğüm güzel sözleri için ama bunlar aslında senin güzelliğin ;)

Görüşmek üzeredirrrr....

Her iki taraf için de hayırlısı artık.
Öncelikle Can Beşli'nin tekrardan piyasaya dönmesine çok sevindim. Onun kadar kaliteli bir davulcunun performansından mahrum kalmak eksiklikti uzun zamandır bizler için. Bu değişiklikle Knightmare giderek all star bir kadro havasına büründü.

E artık albüm gelsin be ya, değil mi canlar?

Magick'in albümüyle birlikte sizinkini de merakla bekliyoruz. Mastering yani aynı şarkıyı 100 kere daha dinleme aşaması, allah kolaylık versin. Ayrıca Kemal ayrılınca ne kadar üzüldüysem, Can Beşli haberine hem Knightmare hem de kendi adıma çok sevindim. İzlemekten ve dinlemekten çok zevk aldığım bir davulcuydu kendisi. Sahnelerden ayrıldığına üzülmüştüm. Yeni davulcunuzla sizlere başarılar diliyorum.

selamlar knightmare.neler yapıyorsunuz bu aralar.bari albümden önce son bi konser falan olsaydı.bayramamı çıkaracaksınız albümü yoksa.hani millet harçlığınıda alır,aslında güzel olur?
sevgiler saygılar başarılar

Efenim RS8de full kadro halihazırda sizlerin karşınızda olacağız. Hepinizi festivale bekliyoruz. Albümün resmi işlemleri başlıyacak bayramı kaçırıcaz ama bi aksilik çıkmazsa 1-2 ay içinde raflarda olacak albüm. Yeni yıla knightmare dinleyerek gireriz umarım.

Abouuvv.. Bu kadronun yanında bir de Can Beşli'nin davul başında olduğunu düşününce "Kendimi kontrol edemiyorum" isimli parçayı söylemeye başladım bile. :LOL:

Knightmare için orada olacağım.Nasılda özledim şöyle gerçekten müzik yapan grup izlemeyi hem de en powerından , hem de yeni bir vurmalı çalgı ustası ile neler olcak artık hiç tahmin edemiyorum

Knightmare rulez !!!

Son olarak konserle ilgili grubun hiç haketmedigi bir saatte sahneye çıkacagını düşünüyorum ben ama busefer hakettigi miktarda seyirci olcak bence...Harika olacak harika.14 ekimde orda olmamın tek nedeni belkide Knightmare vallahi :)

Bunun dışında knightmare bestelerini her konser dinleyerek nerdeyse ezberlemiş bir insan olarak albumun yaratacağı etkiyi de hayal edemiyorum Türk metal piyasasında...

PowermetalmüzikalitenaytmeyırhasretigidermeŞAFAK 1 ! : )

Sevgi & Saygı , görüşmek üzere . . .

Festival programına baktım da; afişte "albüm prömiyeri" ibaresinin yanında 4. grup olarak çıkacak olmaları ve sadece 30 dakika sahnede kalacak olmaları biraz garibime gitti. Madem albümlü grup kategorisine sokuluyor süreleri neden 30 dakika? Ya da madem amatör grup kategorisinde neden albüm prömiyeri yazıyor diye sormadan edemiyorum..
Edemiyorum ama zaten ben bu işe akıl sır da erdiremiyorum.

Şimdi ben buraya günün en iyisinin Knightmare olduğunu yazacağım ama birçok kişi "Sahneden benim adımı anons edip, üzerinde mum olan birayı bana alsalar ben de en iyi Knightmare derdim, yavuşak herif" gibi bir yorumda bulunabilir, böyle arkadaşlara teessüf edip kafamı yolluyorum.
Gerçekten de çok çok iyiydi Knightmare, hatta izlediğim en iyisiydi. Resmen şova döktüler işi. Gerek sahne sırası anlamında gerekse de sahne süresi anlamında çok çok daha üst düzeyde bir yerde olmaları gerektiğini de organizasyon başta olmak üzere cümle aleme gösterdiler. Albüm için geri sayımda da son bir ay sözünü alarak ayrıldık sahne önünden. 15 Kasım'da albüm çıkmamışsa Bülloween'in evinin önünde oturma eylemi yapacağız.

Bu arada tekrardan teşekkürlerimi sunmayı borç biliyorum bütün Knightmare elemanlarına. Çok güzel bir doğum günü sürprizi yaptılar. Bir anda "ünlü şahıs Çağlar Özbilgin", "İyi ki doğan Çağlar Özbilgin" ve hatta "Doğum günü bebesi Çağlar Özbilgin" şeklinde betimlemelere tabi tutuldum. Dileğimi tuttum, mumumu üfledim, biramı içtim.

Muhteşemdi lan işte her şey. :LOL: Gelmeyene yazık oldu.

Ben de kutlarım Knightmare'i performansından ötürü. Albümü ben de sabırsızlıkla bekleyenlerdenim.
Bu da "Doğum günü bebesi Çağlar", pastasını üflerken... :LOL:
1002229bj7.jpg

Daha çok foto var da, yatmam gerek şu anda... ;)

Günün en iyisi demiyorum ama en iyilerden olduğu kesin. Hele de öncesinde çıkan ne üdüğü belirsiz grubun üstüne ilaç gibi geldi. Coverlar da gruba çok uygundu...

Kesinlikle izlediğim en iyi sahne performansıydı ;) Doğru yer ve zamanda doğru kişilerden oluşan bir kadro ve sonuç ise muhteşem..Özgür harikaydı sahnenin heryerini doldurdu..sağlam gidiyor Knightmare, yakında yurt dışında sizleri görmek dilekleriyle..

2 gün boyunca KNIGHTMARE görevli kartını gururla taktım.
Orta okul, lise yıllarımda izleyip dibimin düştüğü bu adamların, bu haftasonu yardımcısı olmuş olmaktan gurur / onur / heyecan duydum. Arkası imzalı kartımı kolleksiyonum arasına değil duvarıma asacağım, zira bu konser; ekip ve performans anlamında bana çok şey kattı. Bir kez daha hayran kaldım. Samimiyete, dostluğa, insan evladı oluşa bir ayrı hayranım da müzikleri ve deneyimleri ile de ellerinden öperim...

Ayrıca; kardeşime doğum günü sürprizinize ve o sırada hakkımda söylediklerinize de ayrıca teşekkürü borç bilirim. Mahçup oldum inanın. Zaten bu mesajı da o yüzden yazıyorum, yoksa aslında o kadar iyi değildiniz :p

Bir de not: Grubun adı KNIGHTMARE... Okunuşu: Nayt - Meyır (ilk kısım uzun, ikincisi kısa söylenecek); Naytmeeeeeğğrr değil...
(anlayan anladı bu notun kime gittiğini)

TEŞEKKÜRLER KNIGHTMARE...

Asıl biz sana ve burda isimlerini tek tek saymak istemediğim bir avuç insana çok çok teşekkürler. Çoğu zaman lanet olsun niye yapıyoruzki bu işi, bırakalım kurtulalım, deymiyor diyoruz ama sen ve bir avuç insanın bu desteği ve ilgisi yanıldığımızı ve aksine daha şevkle daha fazla çalışmamız gerektiğini gösteriyor. Sizler olduğu sürece herşeye göğüs germeye devam. Ayrıca ankaradaki en sözü geçen tabir yerinde olursa "metal otoritesi" olan senin ve süper gitarist Keremin bizin crewimiz ve arkadaşımız olmanız bizi daha fazla gururlandırmaktadır. Daha nice organizasyonlarda birlikte olmak dileğiyle.

Geri