Batı Karadeniz Buluşması(kastamonu-karabük-zonguldak-bartın)

'Forum Meydanı' forumunda sen___yoktun tarafından 30 Temmuz 2007 tarihinde açılan konu

1. Batı karadenizde (bartın -zonguldak-karabük-kastamonu ws...) şehirlerden arkadaşlarla büyük bir buluşma düzenlesek diyorum.birbirne yakın şehirler ve ulaşım sorun olmaz sanırım.buluşma yeri olarak ben safranboluyu düşünüyorum.hem merkez hem ulaşım sorunu yok hemde gezilebilecek güzel bir yer.Yer değişikliği yapabilriz sorun değil. önemli olan buluşacak adam bulmakta:)Katılım olursa tarih-mekan ayarlamasını yaparız.

bekliyorum cevaplarınızı....

2. Ben Zonguldaktayim okul nedeniyle ankaralarda surtmekteyim eger tarih fln uyarsa kesinlikle gelmek isterim :)

3. batı karadenize düzceyi de ekleyin derim ben

4. [​IMG]

Tarih konusunu yeterli katılım sağlandığında hallederiz.www.anatolianrock.com sitesi tekrar hizmete girdiğinde ordan gelecek arkadaşlarıda ekleyerek ciddi bir buluşma düzenlemek amacım.birçok rock sitesinede yazılar yazmaya başladım.il buluşması değil büyük bir bölge buluışması ve gezi gibi birşey yapmak amacım.

Yönetici Uyarısı: Mesajınız düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

5. Okul sorun olmadikca katilmaya cali$irim......

6. mrb..Zonguldak Rockfest 08 devam ediyor...

MART AYINDA BARON BAR DA GERÇEKLESECEK KONSERDE BULUSALIM..

DETAYLAR ÇOK YAKINDA..

7. kastamonu'da buluşulsun bende gelirim o zaman :)

8. ben karabükde okuyorum. umut kastamonuya gelirse bende gelirim :)

9. oğlum bizim buluşmamız için bir yerlere gelmememiz gerekmiyorki illaki sadece oruç olmayalım yeter heryerde buluşuruz ister turkrock com buluşması kisvesi altında ister başbaşa kanka :D ama bu yaz kastamonu yapak lan bolcana alkol et ne bilem doğa filan denizede girerüz demüü :=)

10. en önemli ayrıntıyı unutmayalım umutcum. daş düşebülü ayu çıhabülü :D ayrıca hakkaten oruçsuzken bi buluşalım senle. o gün valla çok şey içimde kaldı :D

11. tamam bakalım, istanbula geldiğinde haber verirsin yavru.

12. of ya bende gitmek isterdim :( .okuldu dersti zaten alcaklarını sanmam.

13. Kastamonu olursa beklerim.. Merkezdeyim

14. ipack

ipack

2
    0
    100

15. ipack

ipack

2
    0
    100
    zonquldakta bulushun yha hém baron iiidiiir iiidiiir :wink: