Mesaj Sayılarındaki Düşüş

Merhaba, son 1 aydır farkettiğim bir mevzu var anca vakit bulabildim o da mesaj sayılarımın düşürülmüş olması. Daha önce başına böyle bir olay gelmiş olan ya da durumu farketmiş olan arkadaşlarım var mı acaba? Sitede ilk 20 içerisinde 2000 mesajdan fazla iken ve beni geçen olmamışken ciddi anlamda mesaj sayım düşmüş.Tecrübelerinizi aktarabilirseniz sevinirim. Herkese iyi çalışma ve forumlar.

Var var, ben de görüyorum fark ediyorum, birileri bir şeyler yapıyor arada. Bunca senedir forum için verilen çoğu emeğin yeri kalmadı artık, bunu herkes biliyor. Bundan sonra hiçbir şey sürpriz olamaz.

Var var, ben de görüyorum fark ediyorum, birileri bir şeyler yapıyor arada. Bunca senedir forum için verilen çoğu emeğin yeri kalmadı artık, bunu herkes biliyor. Bundan sonra hiçbir şey sürpriz olamaz.
Neden acaba bunu düşünüyorum verdiğimiz 400 mesajlık emek açıkçası az değil neredeyse 1 yılı çöpe atmış oluyoruz. Hayır forum mu şişiyor acaba azaltıyorlar bazı arkadaşlara bakıyorum hiç eksilme yok ama ben ve farklı kişilerde eksilme var. Üzüntü verici açıkçası.